En İyi Android Oyunları

0
1101

Android

Android telefon ve tablet kullanıcıları için android platformunun en iyi oyunlarından birkaçı. Oyunlar ücretsiz olup bugüne kadar popüler oyunlardan bazılarıdır. Artık telefonunuz yada tabletiniz sıkıcı bir hal almaktan çıkıp bir oyun makinasına dönüşebilir. Oyunları indirebilmek için gerekli olan tek şey Google Play hesabınızın olması.

Fobito

fobito

Yeni oyunlar keşfetmeye ihtiyacınız varsa bu uygulama tam size göre. Fobito’nun size günlük olarak sunduğu oyunları çok beğeneceksiniz! Arkadaşlarınızın hangi oyunları oynadığını, telefonlarına hangi oyunları kurduklarını bu yazılım sayesinde görebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurup onlarla oyunlarınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızın telefonlarında hangi oyunların olduğunuzda bu yazılımla görebilirsiniz.

Yazılımı İndirmek İçin Tıklayın -> Fobito

Subway Surfers

subway-surfers

En bilindik oyunlardan biri olan Subway Surfers’de bekçi ve köpeğinden kaçarken altınları toplayarak trenlere ve engellere takılmadan ilerlemeye çalışıyorsunuz. Puanlar biriktirdikçe farklı karakterler ve özellikler alabiliyorsunuz.

Yazılımı İndirmek İçin Tıklayın -> Subway Surfers

Temple Run 2

temple-run-2

Temple Run 2 çılgın maymunlardan kaçtığınız ve önünüze çıkan engelleri tek tek aştığınız oyunlardan bir tanesi. Tabi ki oynarken altınları toplamak ve çabuk hareket etmek çok önemli.

Yazılımı İndirmek İçin Tıklayın -> Temple Run 2

Grand Theft Auto: Vice City

gta-vice-city

Grand Theft Auto: Vice City oynunu bilgisayarlarında oynamayan yoktur. İşte oyunun mobil sürümü sizlerle. Oyunu oynayarak tadını çıkarabilir veya nostalji yaşayabilirsiniz.

Yazılımı İndirmek İçin Tıklayın -> Grand Theft Auto: Vice City

Daha fazla oyuna ulaşmak istiyorsanız Tamindir’den En İyi Android Oyunları isimli makaleyi inceleyiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar