Android için Arkadaşlık ve Sohbet Uygulamaları

0
2624

 

Akıllı telefonlar artık birçok insan için günlük yaşantısının vazgeçilmez parçası. Öyle ki artık günlük işlerimizi dahi telefonlarımız üzerinden takip eder olduk. Tabi ki bu bağımlılıkla birlikte yazılımcılar tarafından birçok ihtiyaca yönelik uygulamada piyasada ki yerini aldı. Bu uygulamalardan birisi ise arkadaşlık ve sohbet uygulamaları. Bu uygulamalar yeni arkadaşlarla tanışmanızı ve sohbet edebilmenizi kolayca sağlamakta. Şimdi android telefonlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamalardan birkaçına göz atalım.

Tinder

Tinder

Tinder çok basit ve temelli, iki kişinin de birbirini beğenmesine dayanan çok sade ve şık bir arkadaşlık ve sohbet uygulaması. Profilimizi ayarladıktan sonra kriterlerimizi belirliyoruz ve “rastgele” diyip, uygulamanın bize uygun insanlar bulması ümidi ile bekliyoruz. Bir kaç tane bulduğu profilleri zevkimize göre “beğenip” ya da “pas geçmeyi” seçiyoruz. Eğer ki beğendiklerinizde geri sizi beğenirlerse sohbet kısmı açılıyor.

Uygulamayı İndirmek İçin Linke Tıklayın–>> Tinder
android

Skout

skout

Skout yeni insanlarla tanışmak için geliştirilmiş evrensel bir uygulamadır. Her gün yüzlerce insanın katıldığı ağda yeni insanlarla tanışabilir, onlarla sohbet edebilirsiniz. Profiliniz düzenleyip resim ekleyebilirsiniz. Yakınlarınızda olan insanların bilgilerini öğrenebilirsiniz, onunla iletişime geçebilirsiniz. Uygulama kişisel bilgileri güvenlik çerçevesinde saklamaktadır.

Uygulamayı İndirmek İçin Linke Tıklayın–>> Skout

MeetMe

MeetMe

MeetMe yakınınızdaki insanlarla sohbet etme olanağı sağlar. Programı kullananlar arasından size en yakın olanı bulur ve onunla sohbet etmenizi sağlayan bir sohbet, tanışma yazılımıdır. Sosyal uygulamalar da büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardı. Yakınınızdaki kişileri görünteleyebilirsiniz. Ask Me modunda soru sorup sorulara yanıt verebilirsiniz. Sizinle tanışmak isteyen insanların arkadaşlık tekliflerini kabul edebilme veya başka insanlara arkadaşlık teklifi gönderebilmeniz mümkün.

Uygulamayı İndirmek İçin Linke Tıklayın–>> MeetMe

Not: Uygulamalar arkadaş listenizi ekleyebilmek için facebook gibi sosyal medya hesaplarınıza erişim isteyebilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar