Reklam & Sponsorluk

reklam

2009 yılının nisan ayından beridir aktif olan En Kısa ismiyle yayın yaptığımız sitemizde reklam vererek sizde sitenizin tanıtımlarınızı yapabilirsiniz. Şuan için reklam alımı yaptığımız reklam türlerini aşağıda verilmiş bilgilerde detaylı olarak görebilirsiniz. Tabi ki reklam alırken de bazı durumları göz önüne alarak reklamlar almaktayız.

Reklam Ortağı Olarak Çalıştığımız Bazı Siteler/Firmalar:

Tamindir, Sun Oyun, Domatessuyu, InvestAZ, Neuvoo!, PC Bilimi ve daha ismini yazmadığımız ve birlikte çalıştığımız birçok site arasında yer alabilirsiniz.

Yayınlanabilecek Reklam Türleri:

  • 125×125’lik sidebar reklam alanları:  Bu reklam kutucuklarının reklam süresi 1 aylık dönemler olarak hesap edilmekte olup;  3,6 ve 12 aylık taleplerinizde belli fiyat indirimleri yapmamız mümkün olacaktır. Bu alanda kullanılacak olan 125×125 piksellik resimler .png, .gif veya .jpeg formatında olmalıdır.
  • Sponsor yazıları (Makale yayını) :  Uygun bir kategorimize eklenecek sponsorluk yazılarıyla internet sitenizin yada fimanıza ait ürünlerin tanıtımını yapabilirsiniz ve  makalelerini yayınlatabilirsiniz. Makalelerinizde  kullanılacak olan link sayılarının 3 adetle sınırlı olup abartılı sayılarda olmaması hem seo hem de karşılıklı etkileşimlerden dolayı önem arz edecektir.
  • RSS  reklam : Sidebar alanında aldığımız bu reklam türü için 1 alan ayırabiliriz.
  • Site Arka Planı : Sitemizin arka planını kaplayacak biçimde reklam verebilirsiniz.
  • Bağlantılar (Text Link) : Şuan için text link alımı yapmamaktayız.
  • Özel Reklam Teklifleri :  Advertorial, sayfa giydirme, RSS  reklam vb. farklı reklam modelleri veya önerileriniz için bize ulaşınız.

Reklam Ücretleri :

Reklam ücretleriyle ilgili aşağıdaki iletişim formumuzdan bilgi alabilirsiniz. İletişim formuyla bize yazarken reklamını yapmak istediğiniz internet sitesinin adresini de verirseniz daha iyi değerlendirme yapabiliriz. Gönderilen mailleriniz en kısa zamanda tarafımızdan yanıtlanarak tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

logo2