Ülkemizde Bilişim Suçları ile yapılan mücadelede yaşanan yoğunluk, bilişim alanında hizmet veren birçok firma ve kurumun genel merkezlerinin veya temsilciliklerinin İstanbul’da bulunması nedeni ile Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Bilişim Suçları Büro Amirliğinin kapatılması ve BİLİŞİM SUÇLARI VE SİSTEMLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNÜN kurulması İçişleri Bakanlığının 25/04/2007 tarihli onayı ile uygun görülmüştür.
İstanbul Valiliğinin 29/05/2007 tarihli onayı ile ilimizde Bilişim Suçları ve Sistemleri Şube Müdürlüğü 03/09/2007 tarihinde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığına bağlı olarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesinde Vatan hizmet binası B-Blok zemin katta faaliyete geçirilmiştir.

İletişim Adresi

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Vatan DAŞGezginbilge sahinzehra gulcemal Recent comment authors
Vatan DAŞ
Ziyaretçi
Vatan DAŞ

Merhaba,

Ask.FM’den birileri kızıma hakaret etmiş. Firmaya yazdık. Ama sizin kanalınız üzerinden de bu firmadan IP adreslerini istemek mümkün mü?

Bir de ZenMate gibi bir VPN/proxy ile korunan bir browser üzerinden bu hakaretleri anonim olarak yazmışlarsa, ZenMate ile kontak kurup gerçek IP adreslerini de öğrenebiliyor musunuz?

Teşekkürler.

bilge sahin
Ziyaretçi
bilge sahin

Benim adim soyadim ile profil acip gercekle alakasi olmayan edepsizce yazilar yazan bu kisinin bulunmasini rica ediyrm gerekenin yapilmasi bilgilerinize arz ediyorum..

Gezgin
Ziyaretçi
Gezgin

bu gibi durumları buraya değil profil olarak açılan sosyal platform hangisi ise oraya şikayet etmeniz gerekiyor.

zehra gulcemal
Ziyaretçi
zehra gulcemal

ask.fm de sahte hesap acmıslar ve lınkım var durmadan arkadaslık ısteklerı gelıyor http://ask.fm/Afitap11 bu hesabı kapattırmak ıstıyorum lutfen yardım edın