Bilgisayar ve İnternet Blogu
s3-güncelleme16

Samsung Galaxy S3 4.1.2 Güncellemesi Nasıl Yapılır


Samsung Galaxy S3 4.1.2 Güncelleme Nasıl Yapılır
Şimdi galaxy s3 yada s3 mini için güncelleme işlemini resimli olarak anlatacağız.En güncel sürümü olan 4.1.2 Güncelleme Nasıl Yapılır yada bunu yapmak için neler gereklidir.İlk olarak odin ve gereken root dosyalarını bilgisayarımıza indirmemiz gerekmektedir.i9300xxella indirmek için tıklayınız.

İlk olarak cihazınızı kontrol ediniz.Şarj durumu en az yüzde 50 olmalıdır ve mutlaka yedek alınız.Bu işlemi yaptıktan sonra cihazımızda hiçbir bilgi kalmayacaktır.İndirdiğiniz odin ve i9300xxella dosyasını indirdikten sonra winrar ile çıkartınız.

Cihazınızı bilgisayara bağlayınız ve odin programını açınız.

Bağlantı sağlandıktan sonra PDA butonuna basını ve Firmware yazılımını seçiniz.


PDA dosyasını seçtikten sonra start diyoruz ve işleme başlıyoruz

PASS yazısı gelene kadar hiçbirşeye dokunmayınız.
5 thoughts on “Samsung Galaxy S3 4.1.2 Güncellemesi Nasıl Yapılır

 1. duygus

  mrb benm telefnmda galaxy s3 mını yazılım gncellemesi geldi güncelleme yaparken net gitti sonra tekrar geldi ama yuklemesi devam etmedi bende sonmustr die bataryayı cıkarıp taktım . suan telefon sım kart kabull etmiyor sebeke yok gösterio yardımcı olur msnz nasıl düzelir bu ? ::::::(

  Cevapla
 2. 2ayse

  Arkadaslar bana bırakma yardım edin ben bir qüncelleme yaptım ama telefonun bıldırım cubuqunda qosteryr nasl iptal olur?

  Cevapla
 3. Mustafa

  Merhaba bende sizin anllatıgınız gibi rom yapmaya çalıştım ama odin’de start dedikten bir süre sonra fail hatası verdi ve şu anda telefonu normal açamıyorum ancak download’a yönlendiriyor beni,Ne yapabilirim.Şimdiden çok teşekürler.Bir de telefonu güney koreden aldım bununla alakalı olabilir mi?

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest