Facebook Hesabıma nasıl güvenlik sorusu eklerim?

10
304

Güvenlik sorusuna sahip olmak Facebook hesabınıza ve giriş e-posta adresinize erişiminizi kaybetmeniz durumunda hesabın sahibi olduğunuzu doğrulamak için kullanışlı bir yoldur. Herhangi bir Facebook sayfasının üstündeki Hesap açılır menüsünden erişebileceğiniz Hesap Ayarları sayfasından hesabınıza güvenlik sorusu ekleyebilirsiniz. Güvenlik sorusu eklemek için şu adımları izleyin:

  1. Güvenlik Sorusu kısmında “Değiştir”e tıklayın.
  2. “Soru” açılır menüsünden yanıtını daha sonra hatırlayacağınızdan emin olduğunuz bir güvenlik sorusu seçin. Güvenlik sorunuzu gizli tutun ve yanıtının kolayca tahmin edilemeyecek kadar spesifik olduğundan emin olun.
  3. Seçilen soruya yanıtınızı dikkatli bir şekilde girin. Sorunuzu bir kez belirledikten sonra düzenleyemez veya değiştiremezsiniz.
  4. “Güvenlik Sorusunu Değiştir” düğmesine tıklayın. Güvenlik sorunuzun gönderimini onaylamak için şifrenizi girmeniz istenecektir.

Güvenlik sorunuzu bir kez gönderdikten sonra, Güvenlik Sorusu kısmının Hesap Ayarları sayfasından kaybolacağını unutmayın. Hesap güvenliğinizi korumak için güvenlik sorusunu bir kez ekledikten sonra değiştirmeniz mümkün değildir.

Kimler Neler Demiş?

10 Yorum - "Facebook Hesabıma nasıl güvenlik sorusu eklerim?"

Bildir

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Ziyaretçi
www.com.tr
1 yıl 18 gün önce

bn yaptım ama olmuyo of of :D

….

Ziyaretçi
sevgi
1 yıl 18 gün önce

ben yaptım

Ziyaretçi
bahadırgöktürk
3 yıl 9 ay önce

facebook şifremi bulamıyom :(

Ziyaretçi
Özge
3 yıl 10 ay önce

nasıl kaldırırım ben bu güvenlik sorusunu yardım eder misiniz
:( :'( :'( :'( :'(

Ziyaretçi
cetoo baba
2 yıl 5 ay önce

ewet ÖZGE bundan nasıl kurlulabılıecegımı 2. asamayı nasıl gececegını bulduysan yukardakı e posta adresıme 1 msj atarmısın lutfen

Ziyaretçi
Özge
3 yıl 10 ay önce

Ya güvenlik sorusu diye yer nerede lütfen söyleyin :/

Ziyaretçi
ahmet
4 yıl 7 ay önce

SELAM ARKADAŞLAR SİZLERDEN BİR İSTİRHAMIM OLACAK. Benim facem takriben 3 gün önce facem başkaları tarafından ele geçirilmiş düşüncesiyle 1 günlüğüne kapanmıştı. bir gün sonra açıldı ama öncelikle güvenlik adımlarını geçmem gerektiği ve bu nedenle güvenlik sorumu sormuş ama bende güvenlik sorumun cevabını unuttum 2 gündür anımsamaya çalışıyorum hatta bir kaç defa yanlış girince bir kaç saat beklemeye alındı şimdi tekrar güvenlik sorumu soruyor bu hususta ne yapmam gerekli bir bilgisi olan varsa özellikle istirham ediyorum bana yardımcı olabilirmi ? şimdiden sevgi ve saygılar sunuyorum.

Ziyaretçi
4 yıl 7 ay önce

şifremi unuttum seçeneği ile tekrar şifre istediniz mi ?

Ziyaretçi
edagül
4 yıl 2 ay önce

lütfen çabuk olur musunuz

Ziyaretçi
Ela
4 yıl 21 gün önce

ben denedim fakat olmuyor

wpDiscuz