Tarih: 4 Aralık 2010Kategori: Sosyal AğlarYazar: Yorum : 10 Yorum

Güvenlik sorusuna sahip olmak Facebook hesabınıza ve giriş e-posta adresinize erişiminizi kaybetmeniz durumunda hesabın sahibi olduğunuzu doğrulamak için kullanışlı bir yoldur. Herhangi bir Facebook sayfasının üstündeki Hesap açılır menüsünden erişebileceğiniz Hesap Ayarları sayfasından hesabınıza güvenlik sorusu ekleyebilirsiniz. Güvenlik sorusu eklemek için şu adımları izleyin:

 1. Güvenlik Sorusu kısmında “Değiştir”e tıklayın.
 2. “Soru” açılır menüsünden yanıtını daha sonra hatırlayacağınızdan emin olduğunuz bir güvenlik sorusu seçin. Güvenlik sorunuzu gizli tutun ve yanıtının kolayca tahmin edilemeyecek kadar spesifik olduğundan emin olun.
 3. Seçilen soruya yanıtınızı dikkatli bir şekilde girin. Sorunuzu bir kez belirledikten sonra düzenleyemez veya değiştiremezsiniz.
 4. “Güvenlik Sorusunu Değiştir” düğmesine tıklayın. Güvenlik sorunuzun gönderimini onaylamak için şifrenizi girmeniz istenecektir.

Güvenlik sorunuzu bir kez gönderdikten sonra, Güvenlik Sorusu kısmının Hesap Ayarları sayfasından kaybolacağını unutmayın. Hesap güvenliğinizi korumak için güvenlik sorusunu bir kez ekledikten sonra değiştirmeniz mümkün değildir.

Görüntülenen 10 Yorum
Yorum Sırası Sizde Eeee. Ne duruyorsunuz? :)

 1. www.com.tr diyor ki:

  bn yaptım ama olmuyo of of :D

  ….

 2. sevgi diyor ki:

  ben yaptım

 3. bahadırgöktürk diyor ki:

  facebook şifremi bulamıyom :(

 4. Özge diyor ki:

  nasıl kaldırırım ben bu güvenlik sorusunu yardım eder misiniz
  :( :'( :'( :'( :'(

  • cetoo baba diyor ki:

   ewet ÖZGE bundan nasıl kurlulabılıecegımı 2. asamayı nasıl gececegını bulduysan yukardakı e posta adresıme 1 msj atarmısın lutfen

 5. Özge diyor ki:

  Ya güvenlik sorusu diye yer nerede lütfen söyleyin :/

 6. ahmet diyor ki:

  SELAM ARKADAŞLAR SİZLERDEN BİR İSTİRHAMIM OLACAK. Benim facem takriben 3 gün önce facem başkaları tarafından ele geçirilmiş düşüncesiyle 1 günlüğüne kapanmıştı. bir gün sonra açıldı ama öncelikle güvenlik adımlarını geçmem gerektiği ve bu nedenle güvenlik sorumu sormuş ama bende güvenlik sorumun cevabını unuttum 2 gündür anımsamaya çalışıyorum hatta bir kaç defa yanlış girince bir kaç saat beklemeye alındı şimdi tekrar güvenlik sorumu soruyor bu hususta ne yapmam gerekli bir bilgisi olan varsa özellikle istirham ediyorum bana yardımcı olabilirmi ? şimdiden sevgi ve saygılar sunuyorum.

Yorumunuzu Ekleyin

Sponsor Bağlantı

kadın,sağlık,moda
Reklam Vermek İçin Tıklayınız
Android oyunları, apk indir
Reklam Vermek İçin Tıklayınız

Durma Sende Katıl :)

E-posta bültenimize abone olun ve yeni eklenen içeriklerimizden sizde haberdar olun.

Sorulan & Cevaplananlar

Tavsiye Linkler