Vodafone Net Müşteri Hizmetleri Numarası

34
214749

1. Vodafone Net ADSL hizmeti nedir?
Vodafone Net ADSL hizmeti Vodafone Net tarafından sağlanan 16 Mbps’e kadar hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir.
2. Vodafone Net Telefon hizmeti nedir?
Vodafone Net Telefon hizmeti Vodafone Net tarafından sağlanan sabit telefon hizmetidir. Vodafone Net telefon hizmetinden faydalanmak için Vodafone Net ile sözleşme yapmanız gerekmektedir.
3. Vodafone Net Telefonsuz İnternet hizmeti nedir?
Herhangi bir telefon aboneleğine ihtiyaç duyulmadan yapılan internet aboneliğidir. Sadece Vodafone’da telefonsuz internet için aylık ek ücret ödemeye gerek yoktur.
4. Bu kampanya kapsamında Telefonsuz İnternet hizmeti sunulmakta mıdır?
Kampanya kapsamında, kampanya süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden Telefonsuz İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kampanya dışında Telefonsuz ADSL bedeli 14 TL’dir

5. Nasıl Vodafone Net abonesi olabilirim?
Mevcutta kullanılan internet ve telefon hizmetlerini mevcutta kullanılan işletmeciden Vodafone Net’e taşıyarak
Yeni bir telefon hattı ve internet talebinde bulunarak
6. Vodafone SüperNet Kampanyası nedir?
24 ay boyunca ADSL’in çok avantajlı fiyatlardan sunulduğu kampanyadır. 16 Mpbs’e varan hızdan faydalanılabilir. 24 ay abonelik taahhütü verilmesi durumunda geçerlidir. Talebe göre internet bağlantısını hiçbir ek ücret ödemeden telefonsuz olarak olarak ya da aylık telefon bedeli ödenerek Telefon hizmetiyle beraber alınabilir.
Telefon hizmeti için dakika paketi almadan konuştukça öde tarifesinden ya da ek bedel karşılığında çok avantajlı Vodafone Net telefon dakika paketlerinden faydalınılabilir.

Başvurunuzu Kolayca Yapın
– Vodafone Cep Merkezlerinden,
– 0850 542 0 542’yi arayarak,
– BASVURU yazıp 5420’ye SMS göndererek,
– Websitemizden başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri’ni arayarak SüperNet’e başvuru yapmanız durumunda evraklarınız anlaşmalı kurye tarafından toplanacaktır. Eğer Vodafone SüperNet abonesi iseniz Müşteri Hizmetleri’ni arayarak mevcut hizmetiniz hakkında bilgi alabilir, farklı işlem taleplerinde bulunabilirsiniz.
*0850 542 0 542 aramaları bütün operatörler ve sabit hatlar için mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.

Önceki İçerikAndroid Cihazlarda Güncelleme Ayarları
Sonraki İçerikHuawei P8 Lite için Yapılması Gereken Ayarlar
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

34 YORUMLAR

  1. Müşteri hizmetlerine nasıl baglanabilirim wodofone net internet ile ilgili mesaj atıyorsunuz ve bizi arayin diyorsunuz ama operatöre bağlanmak imkansız, adsl başvurunuz onaylanmış diye bir mesaj atıyorsunuz ve kampanyaniz sona eriyor diye mesaj atıyorsunuz ve daha sonra bizi böyle soru işaretleri ile birakiyorsunuz ve müşteri hizmetlerini arayarak nedir bu durum bilgi almak için aradığımizda ücretli arama diyerek muhatap bulamadan kol gibi faturaya yansitiyorsunuz biraz dürüst, biraz ahlakli olun insanları enayi yerine koymayın.

  2. vadafonmu allah kiseye nasip etmesin ne hizmet var ne kalite bolbol reklam allah kimseyi vadofonlu etmesin.ilgilenen olursa meyil adresim var arayabilir yetkililerden biri.

  3. ya bu vodofon faturalı ha insanı soyyo bnden söylesi .girdimi ne müşteritemsiçisi ordan oya bağlıyorlar sonuçalamıyosun müşterihizmetleri 20veya30 dakika beletir snuç o

  4. Vodafonenet..size diyorum. Size ulaşmak bu kadar mı zor. Neden bu kadar vurdumduymazsiniz. Internet başvurusunda günde 100 defa atrarsını,z ama biz ayda bir gün bile ulasamiyoryz size. Ikincisi fatura geldiğinde iki bankadan para almak ne yaa. Sizin sistemleriniz o kadar zavali mi ki ekranda çıkmıyor mu bu bankadan para yatırıldı neden bu bankadan alacağım. 3 üncüsü neden milletin numarasını dijitürk tivibu gibi anlaşmalı olduğunuz kurumlara veriyorsunuz ama sözde anlaşmalı değilsiniz. Yani o kadar doluyum ki sizlere ne desem boş.
    Umarım birileri sizin hakkınızdan gelir sizin gibi kurumların böyle milleti mağdur etmeye ne hakkiniz var. Dijitürk çalışanlarda vodafonenet ile anlaşmalı olduğunu söyler ve mileti kandırır siz zaten internet parası öduyirsunz dijitürk faturası gelmez diyor ve ordan da bir fatura darbesi. Sizde birşey yapamaz arkanız sağlam. Çünkü kurumsal ve zengin birey halk hakkını nerden alacak. Tüketici hakları mahkemesine gitsen kim bu gibi bir dosyaya nerden hangi tarihte uzin yıllar… Gel gorki derdimizi biz biliriz birde artık milletin ayağa kalkması lazım. size degik devlete karşı. Çünkü devket üzerine düşeni yaparsa halk böyle ezilmez.sizin gibi kurumlar halkın gölgesinde kalır.

  5. HİZMETLERİNİ ARADIM HER SEFERİNDE YENİDEN FORM AÇILDI HER DEFASINDA BİRŞEYLER SÖYLENDİ AMA ÇÖZÜM BİRİMİNDEN KİMSE ARAMIYOR GELMİYOR KİMSELERE ULAŞILMIYOR ELİNİZ KOLUNUZ BAĞLI BEKLEMEK ZORUNDA BIRAKILIYORUZ AKIL ALMAYACAK BİR UYGULAMA KAPALI BİR KUTU OLUŞTURULMUŞ KİMSEYE ULAŞILMIYOR BÜTÜN TELEFONLAR MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BAĞLANIYOR ONLARD ÇÖZÜM ÜEREMİYORLAR KIZIM ÖĞRETMEN DÖRT GGÜNDÜR İNTERNET ÜZERİNDEN DERSLERE GİREMİYOR VE HİÇ KİMSE NE BENİMLE TEMASA GEÇİYOR NEDE ÇÖZÜM ÜRETİLİYOR AKIL TUTULMASI GBİ BİR ŞEY BİR ŞEY YAPAMADAN ONLARIN GÖZÜNÜN İÇİNE BAKARAK BEKLEMEK ZORUNDA BIRAKILIYORSUNUZ VA MALESEF EVİMİZDE ÇARESİZCE SIKINTIMIZIN GİDERİLMESİNİ BEKLİYORUZ UMARIM İLGİLİ BİRİLERİ BU YAZIYI OKURDA BİR ÇÖZÜM ÇABASINA GİRERLER HAYYYYYREEETTTTTT

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz