Vine Kullanıcıları için Profil Adresi Belirleme

1
1011

vine-android

Kendi alanında ilk olarak nitelendirilebilecek olan 6 saniye uzunlukta video paylaşım uygulaması Vine, kullanıcıların popülerliğini arttırmaya yönelik bir adım attı.
Vine resmi olarak duyurduğu yeni gelişme ile kullanıcılar artık profil adreslerine sahip olabilecekler. Adres şekli “vine.co/isim” şeklinde olacak. Bu tip bir adres uzantısına ise öncelikli olarak onaylanmış Vine hesapları sahip olacak, Cuma günü itibari ile. Onaylanmamış olan diğer Vine kullanıcıları ise 23 Aralık tarihinden itibaren Vine adreslerine sahip olabilecekler.
Twitter tarafından kullanıcılara e-posta yoluyla iletilen bu yeni Vine gelişmesi kullanıcılar için nasıl bir etkileşim ve gelişme sağlar henüz kesin olarak bunu öngermek mümkün olmazken; kullanıcıların arama motorları tarafından bulunması ve verilerinin indekslenmesi açısından popülerliği arttırıcı bir gelişme olduğunu söylemek mümkün.
Burada dikkat edilecek nokta ise eğer almak istediğiniz adres uzantısı başka bir Twitter kullanıcı tarafından kullanılıyorsa bunu almanız mümkün olmayacak.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
mecit Recent comment authors
mecit
Ziyaretçi
mecit

profil