Kanal D Whatsapp İhbar Hattı Numarası

1
220
Kanal D Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Kanal D Whatsapp İhbar Hattı Numarası
Kanal D 1993 yılında sahibi olan Ayhan Şahenk tarafından kurulmuştur. Şimdiki sahibi ise Aydın Doğandır. Türkiye’de kurulan Show TV, ATV, Star TV ve TRT gibi önemli televizyonlardan sonra kurulan 5. Kanal olarak bilinmektedir. Kanal D, her zaman gücüne güç katan ve bünyesine daha çok kanal ekleyerek hedef kitlesini genişletmeyi başarmış bir kanaldır. Haber, eğlence, belgesel, film gibi yayınlarının dışında spor, müzik gibi kanallara da hizmet vermeyi başarmıştır. Her ne kadar geniş bir kitlenin fenomeni olsa da haber alanında da ağırlıklı çalışmaları olmuştur. Ve günümüzde pek çok kanalın sahip olduğu Whatsapp uygulamasına geçmiş ve bu hizmetten de halk aracılığıyla hizmet vermeye çalışmıştır.

Günümüzde iletişim ağları her yönüyle gelişti. Bu ağların yönlendirici olarak kullanılması ve bilgi ağının daha hızlı ve etkin kullanılması üzerine pek çok çalışma yapıldı. Özellikle haber yayını yapanların, haber gerçekçiliği ve yapacakları yayınların hızlı olması amacı ile haber alma organlarını genişletmeleri gerekiyordu. Whatsapp uygulamaları ile daha çok kişiden daha kısa zamanda ihbar alma yolları sağlandı. Dolayısıyla yurtta ve dünyada bir olayın duyulması ve haberinin alınması çok daha hızlı hale geldi.

0 530 930 04 91 numara ile siz de takip ettiğiniz kanala bu hassasiyetle güncel ve anlık haberlerinizi ulaştırabilirsiniz. Önemli olayların çok daha hızlı yayılmasına öncülük edebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Kanal D Whatsapp İhbar Hattı Numarası"

avatar
Kübra
Ziyaretçi

Sinyal yok.euro d den izlemek zorundayız. İğrenç iki dakika dizi on dakika reklam bu ne ya. İnsanların midesini bulandirmayin aynı reklamlarla. Euro ya iletişim kuramadım. Varsa iletişim kurabilecegim bi yer söyleyin yada çözün.

wpDiscuz