Instagram Durduruldu Hatası

1
1847

Instagram Durduruldu Hatası
Son zamanlarda en çok fotoğraf ve video paylaşımına sebep olan sosyal medya uygulamalarından biriside Instagram uygulamasıdır.
Instagram, hayatın anlarını yakalayıp paylaşmanın basit bir yoludur. Neler yaptıklarını görmek için arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı takip edin ve tüm dünyadan sevdiğiniz şeyleri paylaşan hesaplar keşfedin. 500 milyonu aşkın kişiden oluşan topluluğa katılıp, gününüzün önemli veya önemsiz istediğiniz tüm anlarını paylaşarak kendinizi ifade edin.

Instagram’ı kullanarak:
• Profilinizde tutmak istediğiniz fotoğrafları ve videoları paylaşabilirsiniz. Bunları filtreler ve yaratıcı araçlarla düzenleyebilir ve birden fazla klibi tek bir videoda birleştirebilirsiniz.
• Hikayenizde birden fazla (istediğiniz kadar!) fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Yazı ve çizim araçlarıyla bunlara canlılık katabilirsiniz. 24 saat sonra kaybolurlar ve profilinizde ya da akışta gözükmezler.
• Arkadaşlarınız ve takipçilerinizle hemen bağlantı kurmak için canlı yayına geçin. Yayınınız bittiğinde, canlı hikayeler kaybolur.
• Instagram Direct ile gruplarınıza ve arkadaşlarınıza kısa mesajlar, akışınızdan gönderiler ve kaybolan fotoğraflar ve videolar gönderin.
• Takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini ve canlı videolarını akışınızın başındaki bir çubukta izleyebilirsiniz.
• Keşfet sekmesinde sevebileceğiniz hikayeler, fotoğraflar ve videolar keşfedebilir ve yeni hesaplar takip etmeye başlayabilirsiniz.

Android akıllı telefonlarda yada tabletlerde birçok yazılımsal hatalar olabiliyor.Bu hatalardan biriside Instagram Durduruldu Hatası’dır.Bu hata genelde uygulamaya girdikten sonra ekrana ansızın gelen değişik bir hatadır.Bu hatadan kurtulmak için Instagram önbellek temizleme işlemi yapılarak hatadan kurtulabilirsiniz.

Bu işlemi ise Ayarlar menüsünden ve daha sonra uygulamalar menüsüne giriş yapmalıdır.Daha sonra ise görselde görüldüğü gibi önbellek temizleme işleminden sonra uygulamaya tekrar giriş yapınız.

Önceki İçerikİddaa Bayi Nasıl Olunur?
Sonraki İçerikMilli Arama Motoru Geliyoo.com – Geliyoo.com Nedir
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz