Fox TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası

0
7717

Fox TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası
Günümüzde haberleşmek için kullandığımız mobil cihazlarda kullandığımız whatsappı sadece arkadaşlarımızla haberleşmek için kullandığımız gibi artık haber değeri taşıyabileceği düşündüğümüz olayları haber kanallarına da gönderebilmemiz için olanak sağlamaktadır. Tespit ettiğiniz haberleri korku duymadan cesur bir şekilde gönderilmeniz mümkün olmaktadır. Sadece haber videoları göndermenin yanında dilek ve şikayetlerinizi gönderilmesini de olanak sağlamaktadır. Bu olayları sayılacak olunursa; oluşan trafik kazaları, kavga, ihbar, oluşabilecek önemli olaylar ve haber olabilecek doğal afetler gibi konu başlıklarını saya bilmemiz mümkün olabilmektedirler.

Olayların bir çoğundan mobil cihazlarından kayıt altına aldığı için aktarma olayından daha kolay olması için haber kanalları içerisinde de kolaylık sağlamak için ve daha hızlı olarak habere ulaşabilmek için diğer yöntemlerden bir tanesidir. Tabi ortaya çıkan olaylarda çoğunda uzaktan çekilmesi ve ya gizli çekilmesi ile de normal kameraları kullanabilmesi mümkün olamamaktadır.
Bu imkan sayesinden göndermiş olduğumuz haberlerde önemli olması durumunda ise sabah ve ya akşam haber kuşaklarından birisinden yayınlanabiliyor. Haberlerin önemini gönderilen videolar içerisinde editörler tarafından kontrol edilerek değerlendirilmeye tabi tutulmaktadır. Göndereceğiniz haberlerinde gerçekçi olması gerekmektedir. Göndermiş bulunduğunuz videolar için şuan için ücret gönderimi talebi bulunmamaktadır.

Tanık olduğunuz olayların haberlerin kanallara gönderilmesi için ihbar hattı oluşturun kanalların bir tanesi de Fox TV’ dir. 0 542 370 45 45 numaralı Fox TV ihbar numarasına whatsapp üzerinden fotoğraf, video ve ya haber kaynağı için gerekli bilgiler bulunmaktadır. Haber kanalında fotoğraf ve ya video göndere bilmeniz için whatsapp paylaşacağınız video ya da resimlere paylaş butonuna basarak göndereceğiniz numaraya tıklamanız yeterli olmaktadır. Bu sayede paylaşabileceğiniz haber video ve ya resimlerde haber için gerekli bilgileri de altına eklemeyi unutmayız. Çünkü gerekli bilgiler verilerek haberlerin tam olarak anlatılmasında ve olayın geçtiği bölgelerde gerekenin yapılması gerekenlerin daha düzgün bir şekilde ve hızlı olarak yapılmasında yardımcı olabilirsiniz.
Duyarlı bir vatandaş olarak günlük yaşantınızda sizin de dikkatinizi çeken haberleri FOX TV ihbar hattı ile paylaşarak sizde diğer insanların haberleri duymasına yardımcı olabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz