Facebook Kiwi Nasıl Kapatılır

12
7115

Sosyal medyada her geçen gün yeni bir uygulama çıkmaktadır.Özellikle Facebook üzerinden çıkan uygulamalar ise çok hızlı bir şekilde yayılmaktadır.Bu uygulamalardan en yenisi ise Kiwi uygulamasıdır.Kiwi uygulaması şu sıralar herkese istek olarak gitmektedir ve şimdiden 1 Milyondan fazla aylık kullanıcıya sahip oldu.Facebook üzerinden giriş yapıldığı zaman herkese istek olarak gönderilen uygulama diğer uygulamalara göre daha hızlı yayılıyor.Uygulamaya aynı zamanda e-posta hesabınız ilede kayıt olabiliyorsunuz.

Tabi her zaman bu tarz uygulamalar eğlenceli olmayabilir ve canımızı sıkabilir.Peki bu uygulama nasıl silinir yada nasıl kurtulabilirsiniz ona gelelim.Bu diğer uygulamalar gibi kullanımı kolay ve bu uygulamadan çıkmak gayet basit..

kiwi-facebook

Sağ köşede bulunan Profi bölümüne tıklayınız.Daha sonra ise karşınıza gelen pencereden ufak bir çark işareti bulunmaktadır.

kiwi-hesabi-nasil-silinir

kiwi-hesabi-nasil-kapatilir

Alt bölümde bulunan Hesabı Sil dedikten sonra çıkış yapacaktır ve Kiwi hesabınız silinecektir.Tekrar hesap açmak isterseniz eğer Buradan yapabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

12 Yorum - "Facebook Kiwi Nasıl Kapatılır"

avatar
Hasan
Ziyaretçi

Kiwi hesabima giremiyorum yardımcı ölüm lütfen silmek istiyorum olmuyor

hande
Ziyaretçi

teşekkürler..

Sıla Erdoğan
Ziyaretçi

ben kiwi hesabımı facebook üzerinden açtım,sonra facebook hesabımı sildim.Kiwi de gereksiz yorumlardan dolayı hesabımı kapatmak istedim ancak o hesaba bağlı e posta adresime erişemediğim için kiwi hesabım kapanamıyor.

Hakan
Ziyaretçi

Hesabım var silmek istiyorum.e posta mi unutmuşum.facemide silmisim.Yetkililere hangi e posta adresinden irtibata girebilirim.yardimci olun.

Kubra
Ziyaretçi

Kiwi heaabim silinmiyior cok ugrastm

Şeyma
Ziyaretçi

İstediğim kadar deneyim kapanmıyor 🙁 Başka bir yöntem yok mu acaba ?