Enpara.com Nedir

1
1908

Enpara.com Nedir
Zengin faizi olarak anılan Enpara.com nedir ? bu konuda sizler için gerekli araştırmaları yaptık ve bilgi vermek istedik. Paranıza brüt %10 faiz veren Enpara.com’a hakkında bilgileri anlatalım.

Enpara.com’un ne olduğunu sizin için araştırdık ve topladığımız bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Enpara.com interaktif ortamda şubesiz bankacılığa hayata geçirerek genel giderleri azaltmayı hedefliyor. Genel giderlere ödeyecekleri parayı müşterileri ile paylaşmayı planlıyor. Finansbank, yurt dışında aktif olarak kullanılan bir sistemi Türkiye’de de denemek istiyor. İlk denemelerini şubesi olmayan ve zengin faizi veren sloganları ile duyurmaya çalışıyor.

Şubesiz bankacılık adı altında elektrik, su, personel, yiyecek içecek giderlerini azaltarak verilen faiz oranını arttımayı hedefliyor. Zengin faizi olarak bilinen %10’luk brüt faize 1000 Tl paranızı yatırdığınızda ne kadar faiz alacağınızı hakkında bilgide verelim.

– 32 Gün’de paranız 1.007,32 TL
– 46 Gün’de paranız 1.010,68 TL
– 92 Gün’de paranız 1.020,83 TL
– 181 Gün’de paranız 1.041,21 TL

Enpara.com hakkında sorularınızı 0850 222 36 63 arayarak sorabilirsiniz. Enpara.com’da masraflar ve diğer sabit ücretler yok. Eğer başvurmak isterseniz finansbank.enpara.com adresini ziyaret etmeniz gerekmedir.

Önceki İçerikiPhone 5 İçin Arkaplan Resimleri
Sonraki İçerikSamsung R620 Bluetooth Driver
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz