Emeklilik süresi ve yaş hesabı nasıl yapılır

2
1317

*Doğum tarihinizi yazıp, cinsiyetinizi seçiniz.
*4/c (Devredilen Emekli Sandığı) kapsamındaki hizmetlerinizi, başlangıç ve bitiş tarihlerine uygun olarak belirtiniz.
*Görevden ayrılıp yeniden göreve başlamışsanız her biri için başlangıç ve bitiş tarihlerini “Ekle” butonunu kullanarak belirtiniz.
* 4/a (Devredilen SSK), 4/b (Devredilen Bağ-Kur) ve diğer(506 SK/20.Md tabi geçen) hizmetleriniz varsa ilgili alandan hizmetlerinizi ekleyiniz.
*4c’ye(Devredilen Emekli Sandığı) tabi emeklilik yaş hesabınız tamamen girdiğiniz bilgiler esas alınarak yapılmakta olup bilgilendirme amaçlıdır. Resmi bir işlemde kullanılamaz.
*Hiçbir surette resmiyet arzetmemektedir.
*Aynı tarihlere rastlayan hizmetleriniz varsa, çakışan sürelerden bir tanesi dikkate alınacaktır.
*18 Yaş altı hizmetleriniz, ancak Kaza-i Rüşt kararı ve/veya 18 yaş öncesi yaş tashihi geçerliliği durumunda dikkate alınacaktır.
*Fiili hizmet zammı süresinden yararlanan kişilerde bu tablo uygulanmamaktadır.

Buradan

Önceki İçerikSgk sorgulama genel duyuru
Sonraki İçerikEmekli Aylığı Ve İkramiye Hesaplama nasıl yapılır
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

2 YORUMLAR

  1. 10 11 1972 doğumluyum.29 kasım 1993 ile 20 nisan 1995 tarihleri arasında askerliğimi yaptım.1995 haziran ve temmuzunda iki ay sigortalı çalıştım.1 mayıs 1999 da tarım bağkuruna başladım. halende 13 yıl 8 aydır bağkurluyum.bu ay başı ssklı işe başladım nekadar günde kaç yaşında emekli olabilirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz