Deryalı günler ne zaman ?Hangi kanalda?

7
2723

Kadınlara özel tarifleri, püf noktaları ve keyifli sohbetleri ilmek ilmek ören Derya Baykal, yaşamın nabzını tutmaya devam ediyor.

Derya Baykal’ın stüdyosunda konusunun uzmanı doktorlarla problemlerinize çare bulabilir, hiç bilinmeyen yemeklerin tarifleri ile sofralarınızı renklendirebilir ve değişik örgü motifleriyle kendinize yepyeni aksesuarlar yapabilirsiniz.

Deryalı Günler; Derya Baykal’ın sunumuyla haftanın yedi günü Show TV ekranlarında olacak…

7
Kimler Neler Demiş?

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
zeynepsaadetmaripozanihat mutHarika Recent comment authors
zeynep
Ziyaretçi
zeynep

allah aşkına yaaaa nedir bu görüntü kirlilikleri bana göre bir kadın olarak beni eğiten evdekilerle güzellikler icat eden beni huzur ve mutlulukla dolduran tek proğramdı neden kaldırıldııııı önemli olan biz izliyecelerin ne istediğiyse ey show tv yapımcıları körmü oldunuz neden bu kadar güzel bir proğramı elimizden aldınız soruyorummmm :Q :Q

saadet
Ziyaretçi
saadet

deryamızın geriye dönmesini istiyoruz 😀

maripoza
Ziyaretçi
maripoza

!!!! deryalı günler günü heyecenla aşmamızı beklememizi sağlıyordu.. şimdi bekleyeemiyoruz bu ara biraz fazla oldu saçma programlar yayını resmen tıkıyor deryalı günlere yazık! :Q :Q

nihat mut
Ziyaretçi
nihat mut

derya BAYKAL’ın saatinde yayınlanan programdan zevk alan var mı? Eğitici, öğretici ve de eğlendirici bir sabah programını hangi mantık ne amaçla kaldırdı ? Yazık….Eşimle beğenerek izlediğimiz bir yapımdı.

Harika
Ziyaretçi
Harika

Programınız ne zaman başlayacak ? Dört gözle bekliyoruz. Sizsiz zaman geçmiyor, tekrar başlayın artık..

perihan
Ziyaretçi
perihan

Biz Derya BaykalI tekrar ekranda görmek istiyoruz,ve neden programın kaldırıldığını bilmiyoruz.Onun enerjisine ihtiyacımız var.Program neden kaldırıldı bilen varsa lütfen söylesin.

girl
Ziyaretçi
girl

deryalı günler hangi gün saat kaçta :d