CNN Türk Whatsapp İhbar Hattı Numarası
CNN Türk televizyonu,  Türk ve yabancı 2 medya kuruluşunun ortak olarak kurulan ve Türkiye’de ilk ve tek olan yayın kuruluşudur. CNN, AOL Time Warner ve Doğan Grubunun ortaklığında hizmet vermektedir. CNN, yurt içi ve yurt dışı profesyonel kadrosu ile dünya ve yurt haberlerinde gündemi en iyi şekilde yansıtmayı hedefleyen bir haber kuruluşudur. Uzman kadroları ile karar mekanizmalarını yöneten, farklı bakış açıları ile gündemi belirlemeye devam ediyor.

CNN, Türkiye’de yabancı bir medya kuruluşu ile ortak olan ve tarafsız haber sunan tek kuruluştur. 7 gün 24 saat, güvenilir ve hızlı sunduğu haberlerle her zaman en üst konumlarda yer alan ve Türkiye’nin en çok izlenen televizyon kanallarından bir tanesidir.

Sadece haber gündemi değil, ekonomi, sanat, kültür, spor, siyaset ve teknolojiye kadar uzanan geniş bir çerçevede yayın yapar. Her zaman doğru ve güvenilir bilgiler ile gündeme oturan bir yayın anlayışını savunan CNN TURK Whatsapp gibi iletişim ağlarını da aktif olarak kullanır. Bu ağlarla halkın içinden haberleri toplar ve bünyesinde seçerek en doğru haberi hızlı bir şekilde izleyicisine sunar. Siz de bu kesintisiz haberlerin bir parçası olmak istiyorsanız CNN TURK Whatsapp numarası ile isteklerinizi ya da haber niteliği taşıyan verilerinizi bu numaraya gönderin siz de gündeme yansıyan haberlerin içerisinde bir yeriniz olsun.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
KenanZiynet Recent comment authors
Kenan
Ziyaretçi
Kenan

teşekkürler

Ziynet
Ziyaretçi
Ziynet

teşekkürler