Bengütürk Tv Whatsapp İhbar Hattı Numarası

1
2426

Bengütürk Tv Whatsapp İhbar Hattı Numarası
Bengü Türk TV, Türkiye’de yayın yapan bir ulusal kanal niteliği taşımaktadır. İlk test yayınları 2007 yılında başlamış ve halen haber etkinliklerine devam etmektedir. Bengü Türk TV, ile ilgili çok kaynak olmamasına karşın daha çok Milliyetçi Hareket Partisine yakınlığı ile bilinmektedir. Geneli yurt içi olmak üzere yurt dışı haberleri de sunan kanal siyasi gündemiyle ön plana çıkmaktadır.

Bengü Türk TV, haber kaynaklı olduğu kadar kültürel kaynaklı bir kanaldır aynı zamanda. Başarılı, eğitici ve öğretici, kültürel bakımdan da geliştirici belgesellerin yayınlandığı, Aynı zamanda kültürel programlar eşliğinde seyirci kitlesini ekrana bağlayan ve en önemlisi de Türk Milliyetçiliği çizgisinde yayın yapan bir Türk kanalıdır. Her bakımdan kültür adına işler gerçekleştiren kanal aynı zamanda tarafsız ve gerçekçi haber kaynağının merkezidir.

Her kanalın bünyesinde bir haber alma ekibi yer almaktadır. Bu haber alma ekibi kendi içerisinde gerçekleştirdiği organizasyonlar çerçevesinde  diğer sosyal ağlarla halk içerisinden bir sözcü olma noktasına kadar ilerleyebilirler. Bu anlamda herkesin kullanması gerektiği gibi kanalların da sosyal ağ reklamları ya da iletişimlerini kullanımları aktiftir. Whatsapp kullanımı da bu noktada devreye girer. Önemli haberlerin kemik seyirci kitlerinden toplanması için önemli bir faktör haline gelir. Bengü Türk TV’nin henüz whatsapp numarası olmamasına rağmen,  0 212 281  20 81 ‘li numaradan ulaşabilirsiniz.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
anıl Recent comment authors
anıl
Ziyaretçi
anıl

teşekkürler