Acun Ilıcalı Yok Böyle Dans yarışma programı başvuru formu

8
1528

Ünlüler Yarışacak, Duyma Engelli Çocuklar Okullarına Kavuşacak

Türkiye’nin reyting rekorları kıran en eğlenceli yarışma programlarına imza atan Acun Ilıcalı’nın yeni yarışma programı “Yok Böyle Dans” dev kadrosu ile Show TV izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor!

Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından Show TV’de ekrana gelen olan “Yok Böyle Dans”ın kadrosu Nilgün Belgün, Azra Akın, Burcu Esmersoy, Eda Taşpınar, Derya Büyükuncu, Sibel Arna, Defne Joy Foster ve Pascal Nouma gibi her biri kendi alanında yıldız olan isimlerden oluşuyor.

Geçtiğimiz hafta Azra Akın en yüksek puanı alarak birinci olurken, Burcu Güneş yarışmaya veda etti.

Yarışmanın jürisi de kadrosu kadar dikkat çekiyor. Jüride, İngiltere’nin en çok tanınan dans hocası Lilia Bennett’in yanı sıra Tan Sağtürk ve Sait Sökmen yer alıyor.

“Yok Böyle Dans”tan elde edilecek gelirle 0-6 yaş arasındaki duyma engelli çocuklar için okul yapılacak. Ünlü isimler bir sosyal sorumluluk projesi için bir araya geliyor.

“Yok Böyle Dans” yeni bölümüyle ve yeni gününde 26 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’da Show TV ekranlarında sizlerle olacak…

Ünlüler ve Eğitmenleri

Nilgün Belgün- Erhan Kuş
Sibel Arna- Önder Pamukoğlu
Azra Akın- Nikolay Manolov
Defne Joy Foster- Iaroslav Perpecha
Eda Taşpınar- Vitaly Kozmin
Burcu Esmersoy-Jake Davies
Pascal Nouma- Valeria Milova
Derya Büyükuncu- Ivana Ostrowski

Önceki İçerikDeryalı günler iletişim adresi
Sonraki İçerikHerkes İçin Sağlık programı ne zaman?hangi kanalda?,
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz