+30 Nerenin Alan Kodu

12
21204

+30 Nerenin Alan Kodu – Yunanistan
Dünyanın dengesi ve hayatta kalma koşulları, kim ne derse desin para üzerine kuruludur. Ve dünya insanı para kazanmak için her zaman her türlü numaraya başvurur. Bunun içerisinde hırsızlıktan dolandırıcılığa kadar akla gelen her yol saman altından denenir. En masum gözüken yolda bile bir miktar haksız kazanç mevcuttur. İşte bu noktada bizlerin çok daha bilinçli ve akıllı olması şarttır.

Günümüz toplumu çok hızlı değişiyor. Her an her bilgiye ya da değişime ayak uyduramıyoruz. Hele ki şu günümüze baktığımızda dünyanın her noktasında bir buluş ya da yeni bir üretim ortaya çıkıyor. Araştırmacılar her saniye yeni bir şey keşfediyorlar. Zaman geçtikçe de her yeni buluş insanlıkta haber haline geliyor. Ama bizler her an her haberi bilemeyeceğimiz ve takip edemeyeceğimiz için geri kalıyoruz. Bugün ise bir yolda ya da bizimle karşılaşan bir kişi bize bilmediğimiz bir şey söylese hemen kanıyoruz. Çünkü bilemeyiz her şeyi. Ancak insanlar daha çok kısa yoldan haksız kazanç elde etmek için aklınıza ve hayalinize gelmeyecek bazı teknikleri uyguluyorlar bizim üzerimizden. Bunların bir çoğu ise korku üzerinden gerçekleşiyor. Bazıları ise meraktan. Ama aslında telefonlardan hiç bir zaman devletin bir organı bizim özel bilgilerimizi talep etmez. Ama bunu onlar yapıyormuş gibi yapanlar vardır ki çoğumuz bunlara başlarda çok kanarlardı. Ama neyse ki artık eskisi gibi gezmiyorlar.

Pek çoğunuzun başına illa ki gelmiş bir olaydır yabancı ülke kodlarıyla çağrı almak. Bu ne ki der geri dönüş yapmaya çalıştığımız. Ama tabi ki yanlış yaptığımız. Türkiye’nin ülke kodu +90’dır. Eğer ki yurt dışı ile çok haşır neşir değilseniz kendi ülkeniz dışından yapılan aramalara geri dönmeyin. Çünkü bunlar aslında bir tuzak ve siz merak ederek o numarayı tekrar aradığınızda sizden inanılmaz derecede yüksek para kesilmektedir. Bu nedenle bırakın konuşmaya çalışmayı yanından bile geçmeyin. Hatta numarayı engelleyin ve telefondan silin. Çünkü olur da yanlışlıkla basarsınız fark etmeden başınıza iş alırsınız. Bu aralar yabancı numara olarak +35 kodlu telefon numaraları rahatsızlık vermekte. Bu numaranın vatanı Bulgaristan’dır.

12
Kimler Neler Demiş?

avatar
9 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
SerkanfjkkklHalil arslanhaticeAdınız... Recent comment authors
Serkan
Ziyaretçi
Serkan

teşekkürler

fjkkkl
Ziyaretçi
fjkkkl

bilmiyosanız yazmayın arkadaş kvk sony gibi kurumlardan arandım geri de aranmıyor +30 211……… bu numaraları nası kullanıyolar adam gibi bilen varsa yazsın

Halil arslan
Ziyaretçi
Halil arslan

beni de gece 1.30 da arayışlar. Allahtan uykum ağır.

hatice
Ziyaretçi
hatice

Uzaylılarrrrr dikkat!!!
Kontörler besleniyorlar!!
Dünyamızı ele geçirecekleri…..

can
Ziyaretçi
can

benide aramışlar da niye açmayalım mevzusu nedir bilen var mı

gonyalı
Ziyaretçi
gonyalı

dikkatli olun açmayın arkadaşlar dikkat

can
Ziyaretçi
can

neden açmayalım bi nedeni var mı

Adınız...
Ziyaretçi
Adınız...

EVET ACINCA KONTOR YIYORLARRR SENIN KONTORUNU ALIYORLAR

Fatih yildiran
Ziyaretçi
Fatih yildiran

Kim bunlar ya 2 gündür arayıp duruyorlar

efendy
Ziyaretçi
efendy

teşekkürler

umut
Ziyaretçi
umut

teşekkürler

bugramert
Ziyaretçi
bugramert

aynen bizi biraz önce aradılar sonra geri kapatılar