Bilgisayar ve İnternet Blogu
skype-kişi-silme

Skypeden Kişi Nasıl Silinir


Skypeden Kişi Nasıl Silinir
Yeni mesajlaşma programı skype ile kişi listenizden istemediğiniz biri silmek isterseniz sadece kişi üstne gelip sağ tıklayıp listeden kaldır demeniz yeterli olacaktır.
skype-kişi-silme
14 thoughts on “Skypeden Kişi Nasıl Silinir

 1. reşit

  skype de facebook user yazıyor silemiyorum.yukarıdaki yazılanların hepsini denedim.virüs olabilirmi?nasıl silebilirim.tşk.ler

  Cevapla
 2. tolga

  lütfen skypeden kisiyi kaldirmak isteyen yada bloke etmek isteyen burayi okusun öncelikle silmek istedigin kisiye normal gürüsür gibi tikla kisi ile görüstügün pencere acildigi zaman saga tikla ve kisiyi sil yada bloke et komutu otomatikman cikar Saygilar Sevgiler…..

  Cevapla
 3. ozlem

  mrb skpydeki kisileri nasil silebilirim outlook uzerinden sildim ve silmek istediklerim silindi fakat skyp te hala gozukuyr gozukmemei icin ne yapmaliyim cvp yazarsanz sevinirim tskler

  Cevapla
 4. Mehmet Doğan Usta

  Skypeden kişi silemiyorum. Verdiğiniz talimatı uyguluyorum. Kişi sil veya kişi kaldır diye bir şey belirtmiyor. diğer başka konulardan bahsediyor. Ayrıca Facebook arkadaşınız diyor Fakat Facebook sayfamdan çıkaralıda enaz üç beş ay oldu. Facede ve diğer sayfalarımdan isimlerini düşürdüklerimi Skypeden de kaldıramıyorum. Lütfen yardımcı olurmuunuz. Teşekkürler.

  Cevapla
  1. neoxi

   Skype’ı eski messenger adresinden kullanıyorsanız outlook.com üzerinden giriş yaparak kişiler listenizden kişiyi silebilirsiniz. Skype için ise program üzerinden silmek yeterli olmakta.

 5. ONUR

  merhaba Skaype de Aklıma Takılan Bir Soru Var Yardımcı Olursanız Sevinirim Skaype de bir kisi Sizi Silmiş yada Engellemişse Nasıl Anlaya bilirim yani biri beni sildiginde yada engellediginde nasıl anlarım yardımcı olursanız sevinirim tşk.

  Cevapla
 6. KEREM

  bütün facebook ta mesajlaşmalarım evimdeki pc aynen çıkıyor nasıl bu sorunu çözebiliriz yardım lütfen

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest