Skypeden Kişi Nasıl Silinir

14
7235

30e9_ebayskypeyisatisacikard.jpg
Skypeden Kişi Nasıl Silinir
Yeni mesajlaşma programı skype ile kişi listenizden istemediğiniz biri silmek isterseniz sadece kişi üstne gelip sağ tıklayıp listeden kaldır demeniz yeterli olacaktır.
skype-kişi-silme

Kimler Neler Demiş?

14 Yorum - "Skypeden Kişi Nasıl Silinir"

avatar
Baran
Ziyaretçi

I phone telefonda skype ta arkadaş silinebiliyomu acaba .??

reşit
Ziyaretçi

skype de facebook user yazıyor silemiyorum.yukarıdaki yazılanların hepsini denedim.virüs olabilirmi?nasıl silebilirim.tşk.ler

mevlüt baran
Ziyaretçi

windows sekiz kullanıyorum. skypeye giriyorum ama bir türlü kişi silme seçenekleri çıkmıyor

tolga
Ziyaretçi

lütfen skypeden kisiyi kaldirmak isteyen yada bloke etmek isteyen burayi okusun öncelikle silmek istedigin kisiye normal gürüsür gibi tikla kisi ile görüstügün pencere acildigi zaman saga tikla ve kisiyi sil yada bloke et komutu otomatikman cikar Saygilar Sevgiler…..

sıla
Ziyaretçi

Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz 😀 🙂

ozlem
Ziyaretçi

mrb skpydeki kisileri nasil silebilirim outlook uzerinden sildim ve silmek istediklerim silindi fakat skyp te hala gozukuyr gozukmemei icin ne yapmaliyim cvp yazarsanz sevinirim tskler

Gezgin
Ziyaretçi

sağ tıklayınız ve listeden kaldır dedikten sonra silinir.

Mehmet Doğan Usta
Ziyaretçi

Skypeden kişi silemiyorum. Verdiğiniz talimatı uyguluyorum. Kişi sil veya kişi kaldır diye bir şey belirtmiyor. diğer başka konulardan bahsediyor. Ayrıca Facebook arkadaşınız diyor Fakat Facebook sayfamdan çıkaralıda enaz üç beş ay oldu. Facede ve diğer sayfalarımdan isimlerini düşürdüklerimi Skypeden de kaldıramıyorum. Lütfen yardımcı olurmuunuz. Teşekkürler.

Özgür Uygun
Yönetici

Skype’ı eski messenger adresinden kullanıyorsanız outlook.com üzerinden giriş yaparak kişiler listenizden kişiyi silebilirsiniz. Skype için ise program üzerinden silmek yeterli olmakta.

Gizem
Ziyaretçi

benimki windows 8 çıkmıyor böyle bişey lütfen yardımcı olun

Gezgin
Ziyaretçi

Programda mutlaka vardır arkadaşım

ONUR
Ziyaretçi

merhaba Skaype de Aklıma Takılan Bir Soru Var Yardımcı Olursanız Sevinirim Skaype de bir kisi Sizi Silmiş yada Engellemişse Nasıl Anlaya bilirim yani biri beni sildiginde yada engellediginde nasıl anlarım yardımcı olursanız sevinirim tşk.

KEREM
Ziyaretçi

bütün facebook ta mesajlaşmalarım evimdeki pc aynen çıkıyor nasıl bu sorunu çözebiliriz yardım lütfen

tolga
Ziyaretçi

silemıyorum lutfen kaldırın