Vodafone Konuştuğunca İnternet Tarifeleri

0
3798

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/enkisa/public_html/wp-content/plugins/ad-injections/ad-injection.php on line 824

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/enkisa/public_html/wp-content/plugins/ad-injections/ad-injection.php on line 831

1. Dakika internet nasıl kazanılır?
Haftaiçi tarifeden konuşulan dakika kadar haftasonu dakika internet kazanılır. Ek paket, tarife dışı veya haftasonu yapılan konuşmalar dakika internet kazandırmaz.
2. Dakika internet nasıl çalısır?
Dakika internet, haklardan veri transferinin yapıldığı süre kadar düşer. Yüklenmiş bir web sitesinde beklenildiğinde veri transferi gerçekleşmediği için transfer gerçekleştikten sonra dakika internetler düşmez.
3. Telefondaki küçük güncellemeler internet hakkını bititir mi?
Arka planda çalısan güncellemeler haklardan düşmez. 1dk’da 100KB’ın üzerindeki kullanımlar haktan düşer.
4. Kazanılan İnternetler nasıl takip edilir?
Hediye internet Vodafone Yanımda uygulamasından veya «Ne Kazandım» yazıp 7000’e gönderildiğinde takip edilebilir.
Konuştuğunca Internet Tarifeleri
* Bu tarifeler yalnızca son 30 günde yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla Vodafone bireysel faturasız hat sahibi olan abonelere sunulacaktır.
*Konuştuğunca İnternet S kapsamında 19 TL karşılığında yurt içi her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1GB internet sunulacaktır.
*Konuştuğunca İnternet M kapsamında 22 TL karşılığında yurt içi her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2GB internet sunulacaktır.
*Konuştuğunca İnternet L kapsamında 27 TL karşılığında yurt içi her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3GB internet sunulacaktır.
* Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.
* Bu tarife ile birlikte abonelerin haftaiçi konuştuğu dakikalar, haftasonu internet dakikası olarak yüklenir.
* Pazartesi 00:59’dan Cuma 23:59’a kadar yapılan yurtiçi her yöne arama dakikaları kadar, Cumartesi günü aboneye dakika promosyon yüklenir.
* 1 dakikalık arama karşılığında 1 dakikalık internet kazanılır.
* Kazanılan dakika internet hakları Cumartesi 00:59 – Pazar 23:59 arasında kullanılabilir.
* Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan hakları bir sonraki döneme devretmez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz