Turkcell – Vodafone – Türk Telekom Android Uygulamaları

0
2109

Turkcell – Vodafone – Türk Telekom Android Uygulamaları
Ülkemizde bildiğiniz gibi çok fazla gsm operatörü yok ve genelde kullanılan operatörler ise Turkcell – Vodafone – Türk Telekom operatörleri. Gsm operatörleri akıllı telefonlar çıktıktan sonra ise daha farklı bir anlam kazandı ve daha iyi kullanılabilir oldular. Özellikle Android işletim sisteminin yaygınlaşmasından sonra ise büyük farklar oldu diyebiliriz. Android işletim sistemi dünyada kullanılan en çok kullanılan mobil işletim sistemidir. Bizde sizler için gsm operatörlerin kendilerine ait olan android uygulamalarını inceledik ve bu uygulamalar ile neler yapabilirsiniz onları görelim..
1-Turkcell Hesabım
Turkcell Hesabım uygulaması ile istediğiniz birçok bilgiyi alabilir yada hattınız üzerindeki değişiklikleri yapabilirsiniz. Turkcell Hesabım üzerinde genel olarak en çok kullanılan özellike ise kalan paket yada kalan dakika sorgulaması diyebiliriz. Tabi bunlarla kısıtlı olmayan bir durum söz konusu. Yani isterseniz tarife değişikliği bile yapabilir ve anında tarife değişikliği yaparak işleme sokabilirsiniz. Yani bu işlem için Müşteri Hizmetlerini aramanıza gerek yok bu işlemi Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz. Diğer işlemler ise paket satın alabilirsiniz.Ayarlar menüsünden ise PUK kodunuzu öğrenebilir, yurt dışı arama/ yurt dışında kullanım ayarlarınızı yapabilir, yönlendirme, numara engelleme, data hattınız için şifre alma gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

2- Türk Telekom Online İşlemler – Mobil
Diğer bir uygulama ise Türk Telekom için Google Play üzerinden indirebileceğiniz Türk Telekom Mobil uygulamasıdır. Tarife ve Paket bilgilerinizin grafiksel gösterimiyle kullanımlarınızı görüntüleyebilir, dilerseniz tarife değişimi gerçekleştirebilir,
Fatura bilgilerinizi görüntüleyebilir, ödenmemiş faturalarınızın ödemesini yapabilir,Bakiye bilginizi öğrenip, kredi kartınız Parmak izi ile giriş özelliği parmak izine uyumlu cihazların bazı modellerinde desteklenmektedir.


3- Vodafone Yanımda
Vodafone Yanımda ile bayilere gitmeden yada müşteri hizmetlerini aramadan istediğiniz gibi işlemlerinizi internet üzerinden hızlı ve basit bir şekilde yapabilirsiniz. Tarifenizdeki ve paketlerinizdeki kalan kullanımları, güncel faturanıza dair detayları öğrenebiliyorsunuz.Faturanızı ödeyebiliyor, Cep Lira (Faturasız hatlar) yükleyebiliyorsunuz.Tarife değişikliği yapabiliyor, ek paket satın alabiliyorsunuz. Farklı büyüklükteki Android widget’ları ile kalan kullanım ve bakiyenizi her an kolayca takip edebiliyorsunuz.
Vodafone Yanımda
Vodafone Yanımda
Developer: Vodafone Türkiye
Price: Free

Bu uygulamalar sayesinde Turkcell – Vodafone – Türk Telekom operatörler sayesinde bayilere gitmeden yada müşteri hizmetleri aramadan bir çok işleminizi hızlı ve basit bir şekilde yapabilirsiniz. Yapmanız gereken ve sahip olmanız gereken sadece internete bağlantısı diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz