Türk Telekom Ballı 4GB Kampanyası

19
20740

Türk Telekom Ballı 4GB Kampanyası
Türk Telekom üzerinden yapabileceğiniz birçok kampanya var.. Özellikle yeni bir hat sahibi olmak isterseniz Türk Telekom üzerinden yeni bir kampanya olan Türk Telekom Ballı 4GB kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bu kampanya için size en yakın Türk Telekom bayisine giderek yeni bir satın almanız gerekmektedir. Diğer hatlara bakarsanız Türk Telekom yeni hatlar sizin daha avantajlı yada maliyeti düşük olarak satın alabilirsiniz.
Türk Telekom Ballı 4GB Kampanyası Paket İçeriği Nedir
Türk Telekom Ballı 4GB kampanyası içeriğinde birçok avantajlı kullanabileceğiniz dakika ve internet bulunmaktadır. Eğer yeni bir hat satın aldıysanız Türk Telekom Ballı 4GB Kampanyası üzerinden şunlardan faydalanabilirsiniz.

– BALLI > 2070 yazarsanız hattınıza
Her Yöne 250 DK +Her Yöne 250 SMS +Her Yöne 250 MB Cepte İnternet + 40 TL Hediye olarak kullanabileceğiniz hediyeler gelecektir.
– BALLI 4GB > 2070 yazarsanız hattınıza
4GB Cepte İnternet + 40 TL Hediye gelecektir. Burada 40 TL olan hediyeyi konuşma ve mesajlaşma olarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
– Türk Telekom Ballı 4GB Kampanyası Kalan Paketimi Nasıl Öğrenebilirim
Kalan kullanım haklarını öğrenmek için, BAL 250 Paketi için KALAN BALLI; Ballı 4GB Paketi için KALAN BALLI 4GB yazıp 2070’e gönderebilirsiniz.
– Türk Telekom Ballı 4GB Kampanyası Nasıl İptal Edilir
İlk ay ücretsiz olarak sunulacak BAL 250 paketi 30 günlük kullanım sonrasında, hatta yeterli bakiye bulunması durumunda 20 TL’ye yenilenecektir. Paket yenilemesi için abonenin hattında en az 20,5TL bakiye bulunması gerekmektedir. Otomatik yenilemenin iptali için İPTAL 250 yazılarak 2070’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

19
Kimler Neler Demiş?

avatar
8 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
HiraSılahelinSeymaEylül Recent comment authors
Hira
Ziyaretçi
Hira

BALLI 4GB paketi 1 ay sonra para alıyor mu ve Yeni hat aldım içinde hpşgeldin hediyesi 8 GB 750 SMS 750 dk var ballı 4gb yaparsam hpşgeldin hediyelerim gidermi yoksa o internetin üstüne mi eklenir 4 GB. Yani 8 GB İN üstüne eklenir 4gb

helin
Ziyaretçi
helin

BALLI yazip 2070 gonderdum hediye 40 tl nasil kullanabiliyouz acaba 4gb olmuyo sadece 250 sms 250 dk 250 mg geldi 4gb ne oluyor ben onu yapadim

Seyma
Ziyaretçi
Seyma

BALLI 4GB Iptal etmek istiyorum ne yazmam lazim

Eylül
Ziyaretçi
Eylül

Merhaba 🙂 4Gbdan kalanı görüyorum ama 40tlden ne kadar kaldığını göremiyorum, internetten araştırdım ama pek bir şey bulamadım. 40tlden ne kadar kaldığını nasıl öğrenebilirim? *123# yapınca sadece hat yeni alındığında içinde bulunan 1tl gözüküyor. Şimdiden teşekkür ederim 🙂

Rümeysa
Ziyaretçi
Rümeysa

Hattı yeni aldım. 2070 BALLI yazıp yolluyorum mesajınız iletilmedi deyip mesajı yollamıyor. Yardımcı olur musunuz?

Fenerist
Ziyaretçi
Fenerist

Ben balli 4 gb yaptim iptal etmek istiyorum ama olmuyor yardimci olurmusunuz.?

Diyar
Ziyaretçi
Diyar

denedim olmadı hattım açık kendi diğer telefonumdan aradım çalıyor ama ballı yazıp yoladığımda mesaj iletilemedi diyor nedeni nedir

Fatih
Ziyaretçi
Fatih

teşekkürler