TTNET kullanıcıları ayda sadece 27 TL’den bilgisayar sahibi olabilirsiniz

8
1522

TTNET, başlattığı yeni kampanyası ile ayda sadece 27 TL’den başlayan fiyatlarla bilgisayar alternatifleri sunarak, 7’den 70’e herkese teknoloji dünyasının kapılarını aralıyor.
Kampanya kapsamında TTNETliler ; Netbook, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayar olmak üzere üç ayrı kategoride beş farklı bilgisayar alternatifinden dilediklerine, uygun ödeme koşullarıyla sahip olabiliyor.
EVET platformu kapsamında kullanıcıların tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen TTNET, başlattığı yeni kampanya ile; Asus, Casper ve HP marka beş farklı bilgisayar modelini uygun ödeme koşullarıyla kullanıcılara sunuyor. İnternet erişimine ve bilgisayara sahip olmayan tüketiciler, kampanya dahilindeki bilgisayar modelleri arasından kendilerine en uygun alternatifi belirleyerek kolayca alabiliyor ve internetin sınırsız dünyasını özgürce yaşayabiliyorlar.
Kampanya kapsamında; Asus Netbook ayda 27 TL’ye; Casper Netbook ise ayda 29 TL’ye 24 ay taksitle sunulurken, kullanıcılar Casper Notebook’a ayda 49 TL’ye HP Notebook’a ise ayda 72 TL’ye 24 ay taksitle sahip olabiliyor. Masaüstü bilgisayarda ise Casper modeli ayda 42 TL’ye 24 ay taksitle kullanıcılarla buluşuyor.

Bilgisayar taksitlerinin TTNET ADSL faturalarına yansıtılarak, tüketicilere alternatif bir ödeme seçeneği sunulacağı kampanya ile özellikle bilgisayar ve internet erişimi açısından imkanı kısıtlı olan tüketicilere yepyeni avantajlar sunuluyor.
EVET platformu ile bilgisayar ve internete erişim imkanlarının kolaylaştırılarak ülkemizde teknoloji kullanımının artmasına da katkı sağlamayı hedefleyen TTNET’in bu kampanyası kapsamında, bilgisayar çeşitlerinin her biri TTNET kurumsal veya bireysel ADSL paketleri ve halen devam eden avantajlı internet kampanyaları ile birleştirilelerek de satın alınabiliyor.
Kampanyada verilen Masaüstü , Notebook, Netbook bilgisayarlar ve özellikleri için:
http://www.ttnet.com.tr/web/236-2172-1-1/tur/evde_ttnet/kampanyalar/bilgisayar_kampanyasi

8
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
rıdvan doganvedatumutÇilekeşserhat Recent comment authors
rıdvan dogan
Ziyaretçi
rıdvan dogan

yaaa bende ttnet li plmak istiyom

vedat
Ziyaretçi
vedat

benim acilen bir laptopa ihtiyacım var(notebook değil)ve peşin alma imkanım olmadığından ev telefonu faturasıyla; taksitle laptop alabilirmiyim yardım etmenizin temennisiyle…

umut
Ziyaretçi
umut

kapanya bitmedi. ben aradım sordum ama insan bilgisayarın özelliklerini yazar

serhat
Ziyaretçi
serhat

abicim pc nin özelliklerini yazın :Q :Q 🙂 🙂 🙂 🙂

FATİH YILDIZ
Ziyaretçi
FATİH YILDIZ

benim bilgisayarım yok olmadığı içinde ttnet aboneliğimdeyok bende sizlerin önerdiği taksitlerde bilgisayar sahibi olabilirmiyim.