Tinypic sitesine resim nasıl yüklenir?

0
2796

Tinypic sitesine resim nasıl yüklenir
Piyasada en çok resim yükleme sitelerinden biriside Tinypic sitesidir. Tinypic sitesinde bilgisayarınızda olan resimleri paylaşmak için yada sitenizde yayınlamak için yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.Tabi sadece resim değil aynı zamanda video ve farklı resim formatlarını yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz.Site üzerinde fazla reklam olduğu için tercih etmeyebilirsiniz ama yüklediğiniz resimlerin silinmemesi için güvenilir bir sitedir diyebiliriz.Resim yüklemek ve sürekli kullanmak istiyorsanız ilk olarak siteye yukarıda bulunan bölümden üye olmanızı tavsiye edebiliriz.Daha sonra ise istediğiniz gibi resimlerinizi yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Tinypic sitesi 10 farklı dilede hizmet vermektedir ama bizim için geçerli olan Türkçe dil seçeneği yoktur.Gerçi resim ekleme işlemi için ingilizceyede gerek yok diyebilir.Tercih olarak ise Türkçe sitelere bakabilir yada dil Türkçe dil seçeneği sunan siteleride tercih edebilirsiniz.

Dosya seç ile istedigimiz resmi seçiyoruz ve upload butonuna tıklıyoruz.Resmin boyutuna göre yükleme işleminin süresi belirli olacaktır.Eğer hızınız düşükse yavaş olacaktır.
İlk uploalarda size doğrulama kodu soruyor bunu girmemiz gerekiyor aski takdirde upload işlemi yapılamıyor.Son zamanlarda ise doğrulama konu tüm sitelerden olan bir güvenlik önlemidir.
Direct link yazan yer bizim almamız gerekiyor sitemizde bir görüntü paylamak istiyorsanız bu işlemi uygulayabilirsiniz.Burdan istediğiniz gibi kullanım alanına göre yüklediğiniz resmin kodunu alabilirsiniz ve kullanabilirsiniz.Yapmanız gereken işlem ise linkinizi alıp kullanmaktır.

tabi isterseniz bunu mail adresi bölümününde bir adres girerek yollayabilirsiniz.Bu konumuzda Tinypic sitesini ait kullanımı anlattık.Burada isterseniz farklı resim yükleme sitelerinide kullanabilirsiniz.Genel olarak kullanımı aynıdır ve basittir.

Önceki İçerikTrue Key Programı Nasıl Silinir?
Sonraki İçerikSıvı teması olan cep telefonu nasıl kurtarılır?
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz