Nokia Lumia İçin Facebook Uygulaması

4
10793

Nokia Lumia İçin Facebook Uygulaması
Android ve İOS işletim sistemleri dışında yeni bir sistem olan Windows Phone sistemler içinde Facebook uygulamasını indirebilirsiniz. Daha önceden birçok uygulama bildiğiniz gibi Windows Phone sistemler için yoktu ama artık tüm uygulamalar neredeyse üretilmekte..
Arkadaşlarınızla hızlıca haberleşin.
1 milyarı aşkın aktif kullanıcısı bulunan, dünyanın en geniş sosyal platformu Facebook’un Windows Phone sürümüdür. Windows 10 Mobile işletim sistemli telefon ve masaüstü bilgisayarlarda çalışan uygulama ile Facebook web sitesi üzerinde yaptığınız pek çok işlemi mobil cihazınızdan ve web tarayıcınızı açmadan gerçekleştirebilirsiniz.
Windows 10 telefonunuz ve masaüstünde aynı arayüz
Arkadaşlarınızın son gönderileri

Durum güncelleme, fotoğraf ve video paylaşma
Gönderi beğenileri ve yorumlar için anlık bildirim
Windows 10 cihazlar için baştan aşağı yenilenen uygulama ile arkadaşlarınızın neler yaptıklarını takip edebilir, durum güncellemesi yapabilir, fotoğraf ve video paylaşabilir, ailenizle ve arkadaşlarınızşa sohbet edebilir ve grup sohbetlerine katılabilirsiniz. Paylaşımlarınız beğenildiğinde ve yorum yapıldığında anında haberiniz olur.
Android ve ios işletim sistemlerinden sonra nokia lumia içinde yani windows phone 8 uygulamarı yavaş yavaş piyasaya sürülmeye başladı.
Uygulama İndir

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ergulneoximevlüt karakayaahmet Recent comment authors
ergul
Ziyaretçi
ergul

Facebookda video paylaşamıyorum nasıl yapıcam

mevlüt karakaya
Ziyaretçi
mevlüt karakaya

nokia 720 lumia telefonunda facebook ta oyun oynayamıyorum nasıl yapacağım yardımcı olurmusunuz

Özgür Uygun
Yönetici
Özgür Uygun

Telefonunuzun desteklediği oyunları oynayabilirsiniz. Onun dışında facebookun normal web sitesinde yayınladığı oyunlar telefonunuzda oynanamaz.

ahmet
Ziyaretçi
ahmet

Muhteşem