MobilCool Nasıl İptal Edilir

7
3004

KURALLAR VE ŞARTLAR
MobilCool, Aloe Consulting, S.L. ’nin sahibi olduğu, HTML5 servisleri destekleyen telefon, tablet ve bilgisayarlarla uyumlu, haftalık ücretlenen bir içerik servisidir.
MobilCool sayfalarında bulunan veya hizmetlerini kullanan siz kullanıcı, aşağıdaki hüküm ve şartları kabul etmiş sayılmaktasınız. Eğer kabul etmiyorsanız, lütfen bu servisi kullanmaya devam etmeyiniz. Aloe Consulting, S.L. iş bu servis hükümlerini, üyelik şartlarını, gizlilik politikasını, genel site şartlarını ve/veya bu sitede yayınlanan diğer şartları, kuralları veya sözleşmeleri düzenli olarak incelemek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişiklikten sonra, servisin kullanımına devam edilmesi ve servisin sunduğu herhangi bir hizmete ilişkin olarak işlem yapılması, söz konusu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Servisi Üyelik Bilgisi:
Servis Başlangıcı: Kullanıcılar mobil internet ve kablosuz internet bağlantısı ile servisi alabilirler.
Ücretlendirme:
Bu servis haftalık ücreti vergiler dahil 14, aylık toplam 56’dir. Servis, kullanıcı iptal talebinde bulunmadıkça devam edecektir ve haftalık otomatik yenilecektir.
Servis Süresi:
Servis iptal edilmediği sürece abonelik otomatik devam edecektir ve haftalık olarak yenilecektir. Servis süreci boyunca kullanıcı servis yenilenmeden önce ve yenilendikten sonra hatırlatıcı SMS alacaktır.
Şikayet ve Öneriler:
Servis iptali ve servis ile ilgili şikayetleriniz ve sorularınızı mail ve telefon yoluyla iletebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri: 08503046741 E-Posta:

7
Kimler Neler Demiş?

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
kevoTuğbaBekirHasan FehmiMuhammed Recent comment authors
kevo
Ziyaretçi
kevo

Iptal ettirmek istiyorum

Tuğba
Ziyaretçi
Tuğba

MobilCool İptal etmek istiyorum

Bekir
Ziyaretçi
Bekir

Iptal edilmesini istiyorum

Muhammed
Ziyaretçi
Muhammed

Iptal etmesini istiyorum

Bülent
Ziyaretçi
Bülent

beyenmedim iptal etmek istiyorum

Bilge
Ziyaretçi
Bilge

teşekkürler