Letgo Profil Ayarları

0
11079

Letgo Nedir
letgo ile kullanmadığın eşyalarını satarak kolayca para kazanabilir veya milyonlarca ürünü çok uygun fiyatlara alabilirsin. Elektronik ürünler, oyunlar, kıyafetler, arabalar, mobilya, dekorasyon ve çok daha fazlası letgo’da seni bekliyor. Hürriyet, HaberTürk, Posta ve Webrazzi haberlerinde letgo’ya yer vermiştir. Google tarafından ”2016’nın en iyi uygulamaları”ndan biri olarak seçildi.
Letgo Profil Ayarları
Letgo üzerine birçok ayar bulunmaktadır. Bu konumuzda Profil Ayarlarını anlatmak istiyoruz.  Bu ayarlar Letgo uygulamasını kullanmanızı sağlayan ayarlardır.

Letgo Profil Ayarları

1- İsim bölümünden uygulama üzerinde kullanacağınız isminizi göstermektedir. Buradan isim bölümü ayarlayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Eğer Facebook üzerinden bağlantı kurduysanız otomatik olarak Facebook üzerinde kullandığınız isim burayada yansıyacaktır.
2- E-Posta bölümünden kullandığınız mail adresinizi düzenleyebilirsiniz. Yukarıdaki anlattığımız kural burası içinde geçerlidir. Yani Facebook üzerinden bağlantısını oluşturursanız E-Posta adresinizide buraya uygulayacaktır.
3- Konum ayarları üzerinden size ait olan yer bildirimi görülecektir. Buradan kendi yer bildirimizi yapabilir ve ayarlayabilirsiniz.
4- Şifre işlemi ise Letgo giriş işlemlerinizi şifre değiştirme işlemini yapabilirsiniz. Güvenilir bir şifre oluşturarak devam edebilirsiniz.
5- Reklam Bildirimleri ile karşınıza çıkan reklamları kapatabilir ve ayarlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz