Google Analytics sorunu giderildi

0
1025

Google Analytics ekibi tarafından yapılan açıklama şöyle: Geçen birkaç haftalık süreçte Google Analytics’e erişimde zorluklar yaşadığınızı biliyoruz. Google Analytics’in de dahil olduğu bazı Google servislerine erişimde yaşanan zorluklar, Türkiyede halen devam etmekte olan YouTube yayın yasağıyla doğrudan ilişkilidir. Bu doğrultuda yapılan gerekli düzenlemelerle Google Analytics’in Türkiye erişiminin şu anda düzeltilmiş olduğunu memnuniyetle bildiririz. Bu süreç boyunca gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.
GOOGLE ANALYTICS NEDİR?

Google Analytics Google’ın Urchin firmasını satın alması sonrasında duyurduğu ücretsiz web site performans analizi servisi… Kullanışlı arabirimi ve ücretsiz olması sayesinde kısa sürede bloglardan büyük kurumsal web sitelerine kadar geniş yelpazede yaygınlaştı. Temel web sitesi raporlarının yanında oldukça gelişkin özellikleri de içinde barından Google Analytics’e http://www.google.com/analytics adresinden ulaşılabiliyor.

Önceki İçerikİnternet vatandaşlık hakkı oldu
Sonraki İçerikEminem öldü mesajına kanmayın
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz