Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır

11
7311

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır
2009 yılında kurulan Foursquare 10 milyondan fazla kullanıcısı olan bulunduğun konumu bildirmeye dayanan ve sosyal ağ üzerinden işleyen bir uygulamadır.Gittiğiniz yerlerde check-in yaparak yerinizi bildirirsiniz ve sizin Foursquare üzerindeki arkadaşların sizin sayenizde gittiğiniz yeri görebilir.
Tabi uygulamayı bir süre sonra istemeyebilirsiniz ve Foursquare hesabınızı silmek isteyebilirsiniz.Bu işlem için aşağıdaki anlatımı takip ederek yapabilirsiniz.
İlk olarak forsquare hesabınıza giriniz ve Sağda üst kısımda Profilimizin üzerine geldiğimizde açılır pencereden Ayarlar Kısmına giriyoruz.
Foursquare_hesabını_nasıl_silinir

Aşağıdaki resimdeki gibi gizlilik bölümüne geliniz
Foursquare_hesabını_nasıl_kaldırılır

Gizlilik Ayarları kısmına girdiğimizde en alt kısımda Hesabınıda Silebilirsin Kısmına giriyoruz.Eğer inzilice olarak kullanıyorsanız aşağıdakş gibi bir bir yazı çıkacaktır.
Still have questions about your account privacy and settings? Check out our privacy overview for a more complete look at things, or our handy privacy FAQs to learn more about our settings for information sharing and your options to control them. They’re written by our lawyer, but he spent a lot of time making them friendly and easy to understand. If you still have questions, check out our support site. And, though we’d be super sad to see you go, you can also easily delete your account.

Foursquare_hesap_silmek
kalın yazan yere dikkat ediniz hesap silmeyi buradan yapabilirsiniz.Son olarak karşınıza alttaki gibi bir ekran gelecektir.Sizden istenilenleri yaptıktan sonra hesabınızı silebilirsiniz.

Önceki İçerikqvo6 Nasıl Silinir Resimli Anlatım
Sonraki İçerikLollipop Virüsü Nasıl Kaldırılır
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

11 YORUMLAR

  1. Ya bende o link tıklanılacak şekilde çıkmıyor ben normalde facebookdan bağlanmıştım şimdi yeni şifre aldım face ile iletişimi kapattım gene de olmadı ne yapabilirim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz