Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır

11
5745

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır
2009 yılında kurulan Foursquare 10 milyondan fazla kullanıcısı olan bulunduğun konumu bildirmeye dayanan ve sosyal ağ üzerinden işleyen bir uygulamadır.Gittiğiniz yerlerde check-in yaparak yerinizi bildirirsiniz ve sizin Foursquare üzerindeki arkadaşların sizin sayenizde gittiğiniz yeri görebilir.
Tabi uygulamayı bir süre sonra istemeyebilirsiniz ve Foursquare hesabınızı silmek isteyebilirsiniz.Bu işlem için aşağıdaki anlatımı takip ederek yapabilirsiniz.
İlk olarak forsquare hesabınıza giriniz ve Sağda üst kısımda Profilimizin üzerine geldiğimizde açılır pencereden Ayarlar Kısmına giriyoruz.
Foursquare_hesabını_nasıl_silinir

Aşağıdaki resimdeki gibi gizlilik bölümüne geliniz
Foursquare_hesabını_nasıl_kaldırılır

Gizlilik Ayarları kısmına girdiğimizde en alt kısımda Hesabınıda Silebilirsin Kısmına giriyoruz.Eğer inzilice olarak kullanıyorsanız aşağıdakş gibi bir bir yazı çıkacaktır.
Still have questions about your account privacy and settings? Check out our privacy overview for a more complete look at things, or our handy privacy FAQs to learn more about our settings for information sharing and your options to control them. They’re written by our lawyer, but he spent a lot of time making them friendly and easy to understand. If you still have questions, check out our support site. And, though we’d be super sad to see you go, you can also easily delete your account.

Foursquare_hesap_silmek
kalın yazan yere dikkat ediniz hesap silmeyi buradan yapabilirsiniz.Son olarak karşınıza alttaki gibi bir ekran gelecektir.Sizden istenilenleri yaptıktan sonra hesabınızı silebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

11 Yorum - "Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır"

avatar
Aybike
Ziyaretçi

Ya bende o link tıklanılacak şekilde çıkmıyor ben normalde facebookdan bağlanmıştım şimdi yeni şifre aldım face ile iletişimi kapattım gene de olmadı ne yapabilirim

UMUTCAN
Ziyaretçi

bır surelığıne donduramıyormuyuz dondurup tekrar acınca hersey silbaştan mı oluyor.

Sibel
Ziyaretçi

Bır turlu ayrılamıyorum şifre gelmıyor. Ve hesabımı sılmek istyorum acılllll

GULER
Ziyaretçi

E-POSTA ŞİFRESİ GELMİYOR HESABIMI SİLEMİYORUM

özge
Ziyaretçi

teşekkürler

vildan demirtaş
Ziyaretçi

ben foursquare hesabımı silemiyorum yani silinmiyor neden acaba ..

SERPİL TETİK
Ziyaretçi

gerek yok