Football Manager 2011 5 kasımda çıkıyor

0
998

Football Manager 2011 için ön sipariş alınmaya başladı.
Football Manager serisinin son oyunu Football Manager 2011 için 69,99 TL’den D&R, Darty, Overgame, www.mavishop.com ve www.aralgame.com.tr adreslerinde ön sipari alınmaya bailadı. Oyunlar 5 Kasım’da raflardaki yerini alacak. Ön sipariş veren oyunseverlere ek olarak Shogun Total War Gold yada Condemned isimli oyunlar hediye verilecek.

Dünya çapında 6 milyonun üzerinde satmış olan FM 2011, gerçek zamanlı sözleşme görüşmeleri, yenilenmiş antrenman sistemi, maç motoru geliştirmeleri de dahil olmak üzere her zamankinden daha çok özellik içeriyor. Football Manager 2011, futbol menajerliği oyunlarının çıtasını yükseltmeyi hedefliyor.

Football Manager 2011’de ilk defa dileyen menajerler futbolcularla gerçek zamanlı sözleşme görüşmelerine katılabilecekler. Çok sayıda gerçek futbolcu menajeriyle birlikte çalışan Sports Interactive, bu görüşmelerin oyunda mümkün olduğunca gerçekçi biçimde yer alabilmesi için oldukça fazla bilgi topladı. Sözleşme görüşmeleri sırasında farklı tür futbolcu menajerleriyle karşılaşmaya hazır olun; her biri farklı kişiliğe sahip olduğundan uygun yaklaşımı bulmaya çalışacaksınız.

Serinin tarihindeki en yenilikçi antrenman sistemine sahip olacak oyunda, menajerler “maça hazırlık” türündeki antrenman ile takımlarına maç öncesinde yoğunlaşmasını istedikleri özel alanları gösterebilecekler. Futbolcular için temel antrenman programlarının yanı sıra oyuncularınızın yeteneklerine yoğunlaşabileceğiniz 14 farklı program da bulunuyor.

Futbolcular, personel ve yönetim kuruluyla olan etkileşim de yeni yönetim kurulu talepleri, menajerlerin futbolcularıyla özel olarak konuşmalarını sağlayan yeni futbolcu etkileşim modülü, diğer kulüplerdeki futbolcularla ilgili açık konuşmalar da dahil olmak üzere eklenen yeni özellikler sayesinde yepyeni bir seviyeye çıkıyor.

3D Maç Motorunun eklenmesinin üzerinden geçen iki yılın ardından oyuncular bu yılki oyunda çeşitli yeniliklerle karşılaşacaklar. 100’den fazla yeni animasyon, daha çok futbolcu mimiği, yeni futbolcu modelleri, yeni stadyumlar, saha dokuları, geliştirilmiş aydınlatma, gece maçları, daha çok sayıda gol sevinci ve diğer ekstralar, var olan en iyi maç simülasyonunu daha da geliştiriyor.

Önceki İçerik2010 CeBIT Bilişim Eurasia başlıyor
Sonraki İçerikNarın yararları ve faydaları
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz