FarmVille’den sıkılanlar için yepyeni bir oyun FrontierVille

4
1130

Facebook FarmVille’den sıkılanlar için yeni bir oyun geldi! İşte Zynga’nın en son sosyal ağ oyunu FrontierVille …

Uygulama istatistiklerine göre FarmVille’in artık ilgiyi kaybetmeye başladığı şu günlerde, Facebook yeni bir oyunun heyecanını yaşamaya hazırlanıyor.

Tabii ki yeni oyunu yapan firma, FarmVille’i de yapan Zynga. Yapımcı firma ilgiyi arttırmanın yolunu yeni ama benzer bir oyuna yenilikler eklemekte bulmuş gibi görünüyor.

Adı FrontierVille olan yeni oyunda artık komşularınıza çok daha fazla yardım edebiliyorsunuz. Hatta arkadaşlarınızı bir süreliğine yanınıza alıp, görevleri tamamladıktan sonra onlara para ödeyebiliyorsunuz.

Ayrıca oyun artık monotonluğu bir nebze de olsa atıyor. Tarlanızı; kurtlar, ayılar ve diğer yırtıcı hayvanlar basabiliyor. Hava durumunun da önemli olacağı oyunda, hava değişiklikleri yeni olaylar doğuracak.

Oyun, FarmVille’den daha çok Sim City’e benzeyecek gibi görünüyor. Yine de bir süre sonra komşuluk tekliflerinden, tarlalarda kaybolmuş kuzuların, koyunların mesajlarından bıkabilirsiniz.

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ali izzet batuhan Recent comment authors
ali izzet batuhan
Ziyaretçi
ali izzet batuhan

farmville süper ama açılmıyo facebook dışında,zaten bilgisayar bozulmuştuyeni yaptırdık aloddo moyik moyik,aloddo moyik moyik

ali izzet batuhan
Ziyaretçi
ali izzet batuhan

birazcık komiklik olsun diye yaptım cevo

ali izzet batuhan
Ziyaretçi
ali izzet batuhan

bizim okul şu mustafa vasıf karslıgil i.ö.o. 3f de okuyorum var ya bizim sınf en başrısız sınıf ben sbs de türkiyede matematikte 1. yim yemin ediyorum babam beni 15 tatilde uludağa götürcek kızak yapmaya.

ali izzet batuhan
Ziyaretçi
ali izzet batuhan

aslında ben sınıfın zekilelerinden biriyim