FarmVille’den sıkılanlar için yepyeni bir oyun FrontierVille

4
1166

Facebook FarmVille’den sıkılanlar için yeni bir oyun geldi! İşte Zynga’nın en son sosyal ağ oyunu FrontierVille …

Uygulama istatistiklerine göre FarmVille’in artık ilgiyi kaybetmeye başladığı şu günlerde, Facebook yeni bir oyunun heyecanını yaşamaya hazırlanıyor.

Tabii ki yeni oyunu yapan firma, FarmVille’i de yapan Zynga. Yapımcı firma ilgiyi arttırmanın yolunu yeni ama benzer bir oyuna yenilikler eklemekte bulmuş gibi görünüyor.

Adı FrontierVille olan yeni oyunda artık komşularınıza çok daha fazla yardım edebiliyorsunuz. Hatta arkadaşlarınızı bir süreliğine yanınıza alıp, görevleri tamamladıktan sonra onlara para ödeyebiliyorsunuz.

Ayrıca oyun artık monotonluğu bir nebze de olsa atıyor. Tarlanızı; kurtlar, ayılar ve diğer yırtıcı hayvanlar basabiliyor. Hava durumunun da önemli olacağı oyunda, hava değişiklikleri yeni olaylar doğuracak.

Oyun, FarmVille’den daha çok Sim City’e benzeyecek gibi görünüyor. Yine de bir süre sonra komşuluk tekliflerinden, tarlalarda kaybolmuş kuzuların, koyunların mesajlarından bıkabilirsiniz.

Önceki İçerikiphone4 Görüntüleri
Sonraki İçerikCilt Dostu Besinler
En güzel kayboluş tarihi bir kentin sokaklarında olur, en güzel unutuş sevdiğiniz bir romanın sayfalarında olur, ama her ikisi de geçicidir. Webmaster, seo uzmanı, sosyal medya uzmanı, amatör fotoğrafçı.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz