Facebook Bu videoyu hazırlamak için günlerdir uğraşıyorum zararlısı nasıl temizlenir

4
812

Facebook Bu videoyu hazırlamak için günlerdir uğraşıyorum” tarzındaki istenmeyen facebook paylaşımları son günlerde kullanıcılara dertli günler yaşatıyor.

Artık facebookda için yeni bir piyasa başladı. Beğendirme yada şunu lütfen beğen şeklinde yeni işimiz ise Facebook Bu videoyu hazırlamak için günlerdir uğraşıyorum şeklinde bir video paylaşımı olarak görünüyor. Tabi bu tarz şeylere tıklama yapmamanız gerekmektedir. Aksi takdirde size bulaşacak ve sizin adınıza çok farklı paylaşımlar yapacaktır. Bu virüse tıklamanız durumunda ise sizden Flash Player yüklemenizi isteyecektir. Daha sonra yükleme işlemi bittikten sonra ise belirli bir süre sonra paylaşıma başlayacaktır. Siz facebookda girmeseniz bile paylaşımlar devam edecektir.

facebook_virüsü_nasıl_temizlenir

 

Tavsiyemiz http://www.facebook.com/settings?tab=applications adresinde karşınıza çıkan tüm uygulamaları kaldırmanızdan yanadır. Bu işlemi yaparken de karşınıza çıkan penceredeki uygulamaya ait tüm hareketleri şeklinde ki kutucuğuda işaretleyip onaylamanız.

facebook virusu

 

Not: Bu söz konusu zararlı internet tarayıcınıza da bulaştığı için ne kullanıyorsanız tarayıcı olarak Google Chrome yada Mozilla Firefox tamamıyla kaldırıp tekrardan yüklemenizi öneririz.

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum - "Facebook Bu videoyu hazırlamak için günlerdir uğraşıyorum zararlısı nasıl temizlenir"

avatar
Mustafa
Ziyaretçi

Facebookuma hiç giremiyorum hesabınız güvenlük amacı kilitlenmiş diye bir yazı çıkıyor sonra tamam a basınca bişey çıkıyor yükle deyince e posta ve şifre girilecek bir yer çıkıyor giriyorum ama şifre yanlış diyor yani nasıl girerim hesabıma cevap yazar iseniz sevinirim :'( 🙁

filiz ağırel
Ziyaretçi

face görüntülü konuşmamı açamıyorum

Gezgin
Ziyaretçi

nasıl bir hata veriyor yada hiçmi açılmıyor ?

FAHRİ
Ziyaretçi

2 GÜNDÜR OKEY PLUS OYNAYAMIYORUM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ