Dengel Bilekliği Nedir?

0
2338

Power Balance Denge Bilekliği, Denge, Güç, Esneklik ve Performans için!
Bilekliğin içindeki Halogram sayinde vucudunuza, denge – güç – esneklik kazandırır. Vücudunuzun enerjisini düzenleyerek , statik hale getirir. İllaki bileğinize takmanıza gerek yok. Vücudunuzun 3-5 cm yakında olması yeterlidir. Dünya da birçok spor dalında ve günlük yaşamda kullanılmaya başlanmıştır.

Kullanıldığı yerler ; denge, güç ve esneklik gerektiren bütün spor branşlarında,motorsiklet fiziki efor gerektiren iş kollarında , yürüme problemi olan kişilerde (daha dengeli hareket etmesine yardımcı olur) vb…
Power Balance Denge bilekliği teknolojisi sporcuların ve her kesimden insanların denge,güç ve esneklik performansının arttırılmasına yardımcı olabilir.
Power Balance’ın merkezi Amerika’da olup, dünya çapında holografik performans teknolojisini imal etmeye başlayan ilk firmadır.

Power Balance Denge bilekliği uzun yıllardır siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek en iyi çözümleri sunmaya çalışıyor. Bu defa denge bilekliğini sizleri buluşturuyor..
Profesyonel ve amatör atletler, sanatçılar, ilk müdahale ekipleri, askeri personel ve yaşlılar da dahil olmak üzere hayatın her kesiminden insanlar denge bilekliği teknolojisinden günlük olarak faydalanabilirler.

Kaynak: https://www.dengebilekligi.net

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz