Banka Kredisi Nasıl Çekilir

2
2732

Banka Kredisi Nasıl Çekilir
Eğer ihtiyacınız varsa ev yada araba almak istiyorsanız elinizde birikmiş bir paranız yoksa büyük ihtimal bankalardan kredi çekmek isteyeceksiniz.Kredi çekme nedeniniz tabi durumunuza göre değişir.Bu örnek olarak araba,ev yada bir yer almak içinde olabilir.Tabi bankalarda hepsi için farklı kredi sistemleri geliştirmiş
Araba için taşıt kredisi,yada konut kredisi hatta son zamanlarda ençok duyduğunuz bedelli askerlik için askerlik kredisi bile çıktı.Bu kadar imkandan faydalanmak için birkaç durum var.

İlk olarak banka kredisi çekmek istiyorsanız sigortanızın yattığı ve maaşınızın olduğu bir işe sahibi olmak gerekmektedir.Bankalar bunları baz alarak size kredi imkanı sağlamaktadır.Daha sonra banka sizden birkaç evrak isteyecektir.Bunlardan biri kimlik yada ehliyet fotokopiniz diğeri ise çalıştığınız yerde bir imza sirküsü ve çalıştığınız yerden ne kadar maaş aldığınıza kanıtlayan bir yazı olmalıdır.

Eğer bunlardan sonra halen alamıyorsanız büyük ihtimal sizden sağlam bir kefil isteyeceklerdir.Tabi kefiliniz kim olur bilemem ama kefil olacak kişiye aitte birkaç evrak isteyebilirler kimlik vb. eğer halen sorunlar devam etmiyorsa büyük ihtimal size belirlenen krediye sahip olabilirsiniz.

Önceki İçerikBlackBerry Z10 Özellikleri
Sonraki İçerikTurkcell MaxiIQ Tablet
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

2 YORUMLAR

  1. Günaydın Sevgili kardeşlerim İslam, biz are güvenilir mali şirket, saygın, meşru ve kredite kredi şirketi. Biz Müslümanlar için borç para ve % 3 faiz oranıyla mali yardıma muhtaç insanlara layık güveniyorum. Kötü kredi veya faturaları ödemek için paraya ihtiyacı olan var mı? ya da bir iş kredi ihtiyacı? Kredi sunmak için memnuniyet duyarız gibi yararlanıcı güvenilir yardımcı bilgilendirmek için bu orta götürmeme izin ver.Yazınız ile bilgi aşağıda. Yanıt sonra bir kredi başvuru formu doldurmak için gönderilir. (Orada hiçbir kredi kontrolü, % 100 Garantili!) Umarım bana hizmet etmek izin verir. İçtenlikle.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz