Avea 5000 Sms Kampanyası

0
1115

Şimdi numaranı Avea’ya taşı, hiç bir yükleme şartı olmaksızın tam 12 ay boyunca her ay bedava Avea içi 5.000 SMS kazan!

12-19 yaş arasındaysan, 5.000 SMS Kampanyasından faydalanmak için kullandığın numaran, Avea’nın bireysel faturasız tarifelerinden birine taşındıktan sonra, T.C. kimlik numaranı yazıp 5000’e ücretsiz SMS göndermen yeterli!

Kullandığın numara Avea’ya taşındıktan sonra kampanya kaydını yap ve tam 1 sene boyunca, her ay hediye 5.000 SMS’le sevdiklerinle bedava mesajlaşmanın tadına var!

Detaylar

Bu kampanya, 21.01.2011 – 21.02.2011 tarihleri arasında numarasını Avea’ya taşıyan bireysel faturasız hatlar için geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için; geçişi takip eden 30 gün içinde, 12-19 yaş arasındaki hat kullanıcısının 11 haneli T.C. kimlik numarasının yazılarak 5000’e SMS gönderilmesi ve kayıt yapılması gerekmektedir.
21.01.2011 – 21.02.2011 tarihleri arasında numarası Avea’nın Faturasız Çalışan Aile, Faturasız Çalışan, Faturasız Bayi ve Mobil Ofis tarifeleri dışında kalan faturasız tarifelerinden birine taşınan hatları kullananların kampanya kaydını gerçekleştirmesi ile kampanyadan 12 ay boyunca faydalanılabilecektir.
Kampanya kapsamındaki SMS’ler 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, kullanılmayan SMS’ler 30. günün sonunda silinecektir.
Kalan SMS miktarını öğrenmek için “KALAN” yazıp 5000’e ücretsiz SMS gönderilebilir.
Kampanyayı sonlandırmak için, IPTAL boşluk T.C. kimlik numarası (kampanya kaydında kullanılmış olan) yazıp 5000’e SMS göndermek yeterlidir. Kampanya iptali ancak kampanya kaydında iletilen T.C. kimlik numarası ile yapılabilir.
Yurt içi Avea yönüne gönderilen SMS’ler öncelikle kampanya kapsamında Avea yönüne sunulan 5.000 SMS’ten düşecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz SMS’ler, sadece yurt içi Avea yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz SMS’ler; sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz. Bu yönlere gönderilecek SMS’ler hattın kayıtlı olduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz SMS’ler web üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.
Hediye 5.000 SMS tüketildiğinde gönderilecek her ek SMS abonelerin mevcut tarifelerindeki SMS fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz SMS’lerin, üçüncü şahıslara transferi mümkün değildir.
Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı bir hatta geçiş yapması halinde hediye SMS’ler iptal edilecektir.
Bir başka bireysel faturasız hat tarifesine geçilmesi halinde, kalan mesaj bakiyesi kullanılmaya devam edilecektir.
Abonelerimiz yalnızca bir hat için 5.000 SMS Kampanyası’na kayıt talebinde bulunabilir.
Günlük SMS gönderim limiti yoktur.
Bu kampanya ile 18 yaş altındakilere hat satışı yapılmamaktadır.

Önceki İçerikEn güvenli Otomobilden biri Honda CR-Z
Sonraki İçerikAvea Süper Kamu Tarifesi
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz