Android Oyunları Bilgisayara İndirme Oynama

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
0
211

Bildiğiniz gibi android işletim sistemi o kadar yaygınlaştı ki neredeyse Windows işletim sistemi gibi çok fazla kullanılmaya başlandı ve artmaya devam ediyor.Akıllı telefonlarda en çok kullanılan işletim sistemi oldu diyebiliriz.Kullancılar artık sadece akıllı cihazlar üzerinden değil oynadıkları oyunları bilgisayar üzerinden devam ettirmek istiyor ve genel olarak bu oyunlar online olan oyunlar olmaktadır.Bizde sizler için Android oyunlar bilgisayar üzerinden nasıl oynanır yada oynamak için neler yapılmalıdır bu konumuzda anlatmaya çalıştık.

Android oyunları bilgisayar üzerinden oynamak istiyorsanız yapmanız gereken işlem ilk olarak BlueStacks programını indirmek olmalıdır. BlueStacks programı bilgisayar üzerine indirmiş olduğunuz APK uzantılı dosyaları kurup kullanmanızı sağlamaktadır.Bu sayede akıllı telefon yada tablet üzerinde kullanır gibi oynamanızı sağlayacaktır.

bluestacks-indir

BlueStacks programını indirdikten sonra aynı Android bir telefonda yada tablette ilk kurulumda olduğu gibi Gmail kurulumu yapmalısınız..Kurulum işleminden sonra ise istediğiniz gibi Google Play üzerinden indirme işlemine başlayabilirsiniz yada APK olarak indirdiğiniz oyun veya programları kullanabilirsiniz.

Önceki İçerikVLC Player Özellikleri ve Ayarları
Sonraki İçerikWhatsApp indir Yeni Son Sürüm 2016

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz