WhatsApp indir Yeni Son Sürüm 2016

0
2433

Sosyal ortamda en çok kullanılan anında mesajlaşma uygulaması olarak bildiğiniz gibi WhatsApp uygulaması kullanılmaktadır ve neredeyse her akıllı telefonda olduğunuda tahmin edebilirsiniz.WhatsApp uygulaması sadece Android işletim sistemlerinde değil aynı zamanda İOS cihazlarada yüklenebilir ve kullanılabilir.Bununla sınırlı değil aynı zamanda WhatsApp uygulamasını bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz. İlk zamanlar WhatsApp ilk 1 yıllık ücretsiz olarak kullanılmaktaydı.Daha sonra ise bu uygulamanın ücretsiz olarak kullanılacağı açıklandı.WhatsApp artık tamamen ücretsiz bir uygulama ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda sadece akıllı telefonlarda değil aynı zamanda WhatsApp Web uygulamasıda tarayıcı üzerinden kullanılmaktadır ve ücretsiz olarak kullanılamaktadır.Tarayıcı üzerinden web.WhatsApp.com sitesine giriş yapınız ve WhatsApp uygulamasından ekrana QR kodunu telefona taratarak işlemi yapabilirsiniz.WhatsApp Web QO kodunu taratmak: Android için Whatsapp / Menü / Whatsapp Web. iPhone iOS için Ayarlar / Whatsapp Web WhatsApp uygulaması ile şuan için sesli arama, video, fotoğraf ve mesaj paylaşımı yapılmaktadır.

Whatsapp uygulamasını ise WhatsApp iPhone iOS cep telefonda indirme adresi, whatsapp.com/appstore, WhatsApp Android APK cep telefonları için indirme adresi cdn.whatsapp.net/android/2.12.459/WhatsApp.apk. WhatsApp Windows iPhone cep telefonları için indirme adresi whatsapp.com/wp.

whatsapp-indir-2016

Hangi cihaz olursa olsun siz kullanmakta olduğunuz gsm numarasınızı girdiğiniz aman otomatik olarak işlem yapmaya başlayacaktır ve kurulum işlemi için size bir kod yollayacaktır.Bu konu gelen ekrana girdiğiniz zaman ise Whatsapp uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Önceki İçerikAndroid Oyunları Bilgisayara İndirme Oynama
Sonraki İçerikSamsung Galaxy S6 Marshmallow Güncellemesi
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz