Android İçin Arama Kayıt Uygulamaları

0
1043

Android İçin Arama Kayıt Uygulamaları
Çağrılarınız ile ilgili problemleriniz varsa, Karşı tarafın konuşmalarını kaydetmek istiyorsanız, çift taraflı arama kayıt uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu sayede hem karşı taraf daha temkinli hem de siz daha güvende konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken dilediğiniz bir uygulamayı araştırmak ve telefonunuza indirmek olacaktır. Çalıştırdığınız uygulamada her şey kolay olacak. Sadece dosyaların konumları, kayıt edilmeleri, sizin belirleyeceğniz numaralar ile ilgili listeleme yapılması, bu listelerin içeriği ile ilgili olarak ta kara ya da ak listenin belirlenmesi, kalite format ayarlarının yapılması gibi sayamayacağımız pek çok detaylı özellikleri ile karşınıza çıkmaktadır. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra yapacağınız 10 dakikalık ayardan sonra kolaylıkla kullanabileceğiniz basit tabanlı bir arama kayıt uygulamalarıdır.

Görüşme Kayıt Uygulaması

4.4 puanı olan bir android arama kayıt uygulamasıdır. Bu uygulama ile hem gelen hem de giden tarafın aramalarını süre sınırı olmadan kayıt altına alabilirsiniz. Farklı formatlarda kayıt imkanı sunan bu uygulama ile işlemlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Ancak bazı telefonlarda çift taraflı ses kaydı özelliği desteklenmemektedir. Bu tarz telefonlarda bu uygulama düzgün çalışmayabilir. Bu uygulamanın diğer özellikleri olarak yaptığınız kayıtları önem sırasına göre gruplandırabilirsiniz, kişi adı ve fotoğrafı olarak gösterebilirsiniz, kaydedilmeyecek numara listesi oluşturabilirsiniz, bir çok kayıt formatı ile şifre koruması kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra PRO formatta uygulamayı kullanmak isteyebilir ve daha farklı özellikleri uygulama içerisine katabilirsiniz. Son olarak ses kalitesi için farklı formatları deneyebilirsiniz.

Arama Kaydedici Uygulaması

4.3 google play puanına sahip bu uygulama ile telefon kayıtlarınızı sorunsuz ve kolay bir şekilde halledebileceksiniz. Uygulama ile istediğiniz şekilde telefon numarasını seçebilir ve hangi aramanın kaydedilmesini istiyorsanız bunu seçebilirsiniz. Belirlenen numaralardan hangilerinin kayıt edilmesini ve hangilerinin yok sayılmasını belirleyebilirsiniz. Kayıt altına aldığınız sesleri sonradan dinleyebilir ve üzerine ufak dip notlar ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu kayıtlarınızı Dropbox ve Google Drive ile entegrasyon edebilir bulutta da saklayabilirsiniz. Bu durum android 3.0 ve üstü için geçerlidir.
Arama kayıtları telefonların özelliğine göre değişkenlik gösterdiğini unutmamalı ve bu yüzden öncelikle deneme sürümü ile başlamanızı öneririz. Gelen kutusuna son aramalar saklanır ve saklama klasörünü de SD kart olarak değiştirebilirsiniz.

Çağrı Kaydedici, Görüşme Kayıt Programı Uygulaması

4.7 puanına sahip bu uygulama ile görüşmeleri Türkçe Kaydedebilirsiniz. Yüklemesi ücretsiz olan bu uygulamada telefon görüşmesi ses kaydedicisi, kayıt dosyalarını düzenleme ve kayıt dosyasını paylaşma gibi seçenekler bulunuyor. Detayına inecek olursak; tüm aramaların kayıtlarını sıralama, yok sayılacak numaraları sıralama, sınırsız ses kaydı özelliği, bildirim çubuğunda simge gösterme, çağrı sırasında kaydın otomatik hale getirilmesi, çağrı kayıtlarının önemine göre sıralanması, format biçimini seçme, kayıt listesini kronolojik ya da isme göre sıralayabilme, oluşturulacak dosyaların konumu, boyutu ve adı gibi bilgilerin düzenlenebiliyor olması, kayıtların telefon hafızasından SD karta geçişinin sağlanabilmesi, depolama alanının senkonize edilebilmesi ve son olarak ta sosyal ağlar üzerinde paylaşımı destekleyebiliyor olması.

Görüşme Kayıt - ACR
Görüşme Kayıt - ACR
Developer: NLL APPS
Price: Free

Çağrı Kaydedici ( P.C. Utility ) Uygulaması

4.7 puana sahip çağrı kaydedici uygulamasında gelen ve giden tüm sesli aramalarınızı kolaylıkla kaydedin. Yüksek ses kalitesine sahip olan uygulamada düşük pil tüketimi ve arka planda çalışıyor olması gibi özellikleri mevcuttur. Oluşturacağınız kayıt dosyalarını inceleyebilir, dinleyebilir, ses kayıtları içerisinde kesim yaparak baştan düzenleyebilir, önemli kayıtlarınız için şifreleme yapabilirsiniz. Bu sayede deponuz dolduğunda bile önemli olan kaydınız silinmeden kalabilir.
Uygulama içerisinde aç-kapa özelliği ile yapacağınız tüm aramaları kayıt altında tutabilir ya da hepsini kaydetmeden yapabilirsiniz. Listeleri önem sırasına göre ayarlabilir ve kara listenizi oluşturabilirsiniz. Şifreleme özelliği ile de dosyalarınıza sizden başka hiç kimse erişim sağlayamaz ve dosyalarınız her zaman güvende kalır.

Çağrı Kaydedici
Çağrı Kaydedici
Developer: C Mobile
Price: Free

Çağrı Kaydedici ( Quality Apps ) Uygulaması

4.6’lık bir puana sahip Çağrı Kaydedici uygulaması ile tüm aramaları kayıt altında tutabilirsiniz. Yurt içi ya da yurt dışı olsun tüm çağrıları kaydedebilirsiniz. Gelen ya da giden aramalarınızı düzenleyebilir, Rehberinizdeki numaralar arasında listeleme yapabilirsiniz. Bu sayede kara ya da ak liste diyebileceğimiz gruplara ayırabilirsiniz. Uygulama ile kayıt altına alınacak olan dosyaların telefon ya da SD kartta olup olmamasını ayarlayabilirsiniz. Dosya konumunu seçebilir ve isim verebilirsiniz. Birbirinden farklı fotmatlarda istediğiniz kalitelerde kayıtlar yapabilirsiniz. Gizlilik her zaman güvenlidir kavramından hareketle dosyalarınızı şifreleyebilir ve güvende tutabilirsiniz. Aynı zamanda bunları paylaşabilirsiniz. Geriye kalan her şey artık bu uygulama ile çok daha kolay olacak.

Önceki İçerikEtna Yanardağı – Etna Yanardağı Nerede
Sonraki İçerikÇiftlik Bank Nedir – Çiftlik Bank Nasıl Kullanılır
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz