A Haber Whatsapp İhbar Hattı Numarası

[Toplam:6    Ortalama:3.5/5]
0
566

A Haber Whatsapp İhbar Hattı Numarası
Hızlı haber yapmak adına son zamanlarda sosyal medya haber alma kaynaklarını sollayarak Whatsapp kullanım ağları içerisine girmiştir. Whatsapp diğer sosyal ağlar üzerinden ulaşıma nazaran daha etkili bir haber ağı olmaktadır. Bu durum da halkın daha çok bu kullanım ağı üzerinden ilerlemesinden kaynaklanmaktadır. Whatsapp kullanımı ile haber kanalları artık bilinen haberleri yapmaktan çok halkın arasına girmiş bulunmaktadır. Bu sayede daha çok kitleye hitap etmiş ve bu şekilde her an her yerden gelebilecek haberleri değerlendirerek haber bülten bültenlerindeki doluluğu arttırmaktadır. Bu şekilde kolaylıkla iletişime geçerek fotoğraf ya da ses içeriklerini hızlı bir şekilde ulaştırarak canlı canlı daha hızlı bir bilgi edinme ağına dönüşmüştür.

Çoğu haber kanallarında olduğu gibi A Haber de bu teknolojiye dahil olmuş ve bu hizmetten yararlanmaktadır. Hem kendisi hem de halk arasında alacağı bilgiler ile özellikle de son dakika haberlerinde oldukça geniş bir bilgiye sahip olmak adına geliştirilmiş ve düşünülmüş harika bir yol olmaktadır. Siz de bu kanalın aktif olarak izleyicilerinden iseniz ve de bu kanalın haberlerine kendi haberlerinizi ortak etmek istiyorsanız siz de bu whatsapp numarasını kullanarak haberlerinizi iletebilirsiniz. A haberin Whatsapp numarası : 0 553 870 20 07 şeklindedir. Bu numarayı hemen rehberinize kaydedin ve çevrenizde kayda değer güzel haberlere ulaşacak olursanız buradan rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Halk ile iç içe girilebilen bu haber alma ağı ile aslında bir nevi haber bülteninde kendi gündeminizi yaratabilirsiniz.

Sadece önemli olaylarda vereceğiniz ihbarlar için değil bunun yanında istek ve şikayetleriniz için de bu hattı kullanabilirsiniz. Haber olmasına inanacağınız değerli görüntüleri video olarak atabilirsiniz. Sizin attığınız bu içerikleri incelediklerinde değerli bulduklarını seçerek canlı yayınlarında yayınlayabilirler. Bu denli güzel bir fikir ile süslenen bu sistem ile halkın sesi olmaya çalışan bir haber kanalı ile tarafsız ve yalan olmayan içeriklerinizi ilgili numaralar ile iletişime geçeceğiniz haber kaynaklarına iletebilirsiniz. Duyarlı bir vatandaş olmak kaydı ile özgün haberlerinizi televizyon kaynaklarına çıkartabilirsiniz.

Önceki İçerikTelefonunuzda Virüs Var Uyarısı
Sonraki İçerikİş Bankası Müşteri Temsilcisine Kısa Yoldan Bağlanma

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz