Zyxel VMG 3312 B10-A Arayüz Şifresi

0
12141

zyxel-modem-ayarlari
Soruyu Gönderenin Adı : kamran / Mail Adresi:

Ziyaretçimiz Tarafından Sorulan Soru: Ttnet bayisinden evime internet bağlantısı aldım ama modeme giriş yapamıyorum ve verilen kullanıcı adı ve şifreyi ne yazacağımı bulamadım nasıl yapabilirim ve bağlantıyı nasıl sağlayabilirim?

Cevap : Modem arayüzüne bağlanmanız gerekiyor.Modem arayüzüne bağlanmak içinse ip numarasını yazarak işleme başlayabilirsiniz.Modem ip numarası ise http://192.168.1.1/login.html daha sonra ise sizden kullanıcı adı ve şifre isteyecektir.Kullanım klavuzunda kullanıcı adı ve şifre yazar.
Kullanıcı Adı : Admin
Şifre : ttnet olarak belirlenmiştir.
İlk giriş yaptığınızda sizden yeni şifre belirlemenizi ister isterseniz yeni bir şifre girişi yaparak arayüze bağlanabilirsiniz.

Daha sonra ise işlem yapmanız gereken yani Ttnet tarafından size verilen kullanıcı adı ve şifreyi girmeniz gerekmektedir.Son olarakda kullanıcı adı şifreyi gireceğiniz bölüm gelecektir.

zyxel-arayuz-sifresi

Önceki İçerikGalaxy Note 4 HD Duvar Kağıtları
Sonraki İçerikWordPress Son Yorumlar Eklentisi
En güzel kayboluş tarihi bir kentin sokaklarında olur, en güzel unutuş sevdiğiniz bir romanın sayfalarında olur, ama her ikisi de geçicidir. Webmaster, seo uzmanı, sosyal medya uzmanı, amatör fotoğrafçı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz