Windows Phone SD Karttan Nasıl Uygulama Yüklemek

0
1601

Windows Phone’unuza Mağaza’dan uygulama yüklemeye ek olarak, SD karttaki uygulamaları da telefonunuza aktarabilir veya dışarıdan yükleyebilirsiniz (telefonunuz SD kartı destekliyorsa). Bir uygulamayı veya oyunu yan yüklemek için, .XAP dosyaları olarak da bilinen, bir ya da birden fazla Windows Phone uygulama dosyası içeren bir SD kartınızın olması gerekir. .XAP dosyalarını bilgisayarınıza indirebilir, ardından dosyaları telefonun SD kartına taşıyabilirsiniz.

Bu dosyaları yani .XAP dosyalarını data kablosu yada hafıza kartı aparatlarıyla telefonunuza atabilir ve kuruluma başlayabilirsiniz.
1-SD kartınıza yüklediğiniz .XAP dosyasını telefonunuza takınız.
2-Telefonunuzda Uygulama listesinde Mağaza’ya Mağaza Kutucuğu dokunun.

3-Daha Fazlası’na Daha Fazlası simgesi dokunun ve ardından Yerel Uygulamaları Yükle’ye dokunun. (Windows Phone’un önceki sürümlerinden birini çalıştırıyorsanız, bunun yerine SD Kart seçeneğini bulun.)

Not
SD kartı henüz yerleştirdiyseniz ya da .XAP dosyalarınızı henüz eklediyseniz, Mağaza’dan SD kartınıza erişebilmek için birkaç dakika beklemeniz gerekebilir.

4-İstediğiniz uygulamaları seçin ve Yükle’ye dokunun.

5-Yüklenen uygulamalar Uygulama listesinde gösterilir. Belirli bir uygulama veya oyuna bağlı olarak, bunları şu şekilde kullanabilirsiniz:

6-Ücretsiz uygulamalar ve oyunlar hemen kullanılabilir.
-Deneme sürümü olan ücretli uygulamalar ve oyunlar daha sonra satın alabileceğiniz deneme sürümü olarak kullanılabilir.
-Deneme sürümü olmayan ücretli uygulamaları ve oyunları kullanabilmek için önce satın almanız gerekir.

Önceki İçerikWindows’ta Başlangıçta Açılan Programları Kapatmak
Sonraki İçerikGalaxy S5 Wifi Bağlanma Sorunu
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz