Vodafone Yeni Özgür Genç Paketi

0
2275

Yeni Özgür Genç Tarifesi Vodafone FreeZone’dan
Ne yükledim diye düşünmeden yükleme koşulsuz indirimli konuşma avantajı sadece Yeni Özgür Genç’te. Hangi yönü ararıyorum diye düşünmeden her yöne 10 dakikkası 60 Kuruş avantajıyla kafana göre konuşmak için sen de hemen Yeni Özgür Genç tarifesine gel, fırsatı yakala!
Üstelik, Yeni Özgür Genç Tarifesi’ne gelenleri “Her Yer İndirim Kampanyası” ile %75’e varan sürpriz indirimler bekliyor!
Her Yer İndirim Kampanyası Nedir?
Bulunduğun konuma gore %75’e varan indirimler kazanmanı sağlayan Her Yer İndirim Kampanyasına katılım şansı, Yeni Özgür Genç ile hattına otomatik olarak tanımlanır.
Tek yapman gereken INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz göndermek! Sonra da bulunduğun yer ve zamana özel indirim oranını öğrenmek için hemen *4455#’yi tuşla
Vodafone Yeni Özgür Genç Paketi
Tarifeye Geçiş
Yeni abonelikler için sana en yakın Vodafone Cep Merkezi’nden;

Mevcut faturasız aboneler için ise:
YENIOZGUR yazıp 7000’e SMS gönderebilirsin
7000’i arayabilirsin
Online Self Servisi kulanabilirsin
Müşteri Hizmetleri’ni (Vodafone hatlarınızdan ulaşmak için 542’yi; diğer operatörlerden ve sabit hatlardan 4440542′ yi arayarak ulaşabilirsin.)
Tarifeye geçiş yaptığınızda, Yeni Özgür Genç tarifesinin başladığına dair onay mesajı gönderilir.
Her Yer İndirim Kampanyası’na geçiş:
Yeni Özgür Genç Tarifesi’ndeyseniz, kayıt olararak Her Yer İndirim Kampanyası’ndan yararlanabilirsin. Kayıt için INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz gönderebilirsin.
Kampanyayı iptal etmek için IPTAL INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz gönderebilirsin.
Yeni Özgür Genç tarifesinden kimler faydalanabilir
Tüm 26 yaş altı bireysel faturasız aboneler yeni hat alarak veya mevcut hatlarını Yeni Özgür Genç tarifesine geçerek bu tarifeden faydalanabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz