Vodafone Wifi Modem Arayüz Şifresi

10
24017

vodafone-wifi-modem-arayuz
Soruyu Gönderenin Adı : adem / Mail Adresi:

Ziyaretçimiz Tarafından Sorulan Soru:vodafone wifi yi(vodem) yeni aldım.vodafone un internet sitesinden,modemimin ayarlarına nasıl ulaşabiliim.şifre kısmına admin yazıp giriliyormuş ama ekranda böyle bir yer yok.tarif ederseniz sevinirim. teşekkürler

Cevap : Ayarlarınızı yapabilmenize için Wifi Arayüzüne girmeniz gerekiyor.Yani Belirli bir ip numarasını internet tarayıcınıza girdiğiniz zaman karşınıza gelecek olan ekrandır.

Yine 192.168.0.1 ip adresinden oturum açma ekranlarına geliyoruz.”admin” yazarak oturumu açıyoruz.Aryüzde giriş Şifreniz ise ADMİN olarak belirlenmiştir.

vodafone-wifi-modemarayuz-sifresi

Şifreyi değiştirmek için ise aşağıdaki resimden yönlendirici bölümüne ve daha sonra yönlendirici ayarlarına giriniz ve sonra olarakda sizden eski şifreyi yani ADMİN yazmanızı ve yeni şifrenizi iki kere girmenizi isteyecektir.

Kimler Neler Demiş?

10 Yorum - "Vodafone Wifi Modem Arayüz Şifresi"

avatar
ahmet
Ziyaretçi

ARKADAŞLAR BOKTAN BİR HİZMETLERİ VAR, SÖZLEŞMENİN DOLMASINI BEKLİYORDUK İZİN ALMADAN UZATMIŞLAR. UTANMADAN SİZ ONAY VERMİŞSİNİZ DİYORLAR VE SES KAYDI İSTİYORUM DESEM ONU SİZ BİLİYOSUNUZ DİYORLAR. HIZI ÇOK DÜŞÜK, RESMEN PARA TUZAĞI.

Songül
Ziyaretçi

Ya ben 192.168.0.1 diye griyorm sayfam acilmiyo hep yuklenio gibi gorunuyo ama acilmio 1 haftadir kac defa denedim olmadi sebebi ne olabilir

sonkul
Ziyaretçi

benimde aynen girmiyo neydendr aciba

Ferhat
Ziyaretçi

Kardes Kolay Gelsin Bende bu modemden kullaniorm Sifresini degistirip unuttum Bi turlu giremiorm bi yardimci olsursan reseti felan yokmu. Bunlarin

FURKAN
Ziyaretçi

benim modem vodafone netten aldım admin admin yazıyorm olmuyor admin vodafonenet yazıyrm vodafone yazıyrm olmur-yor nasıl olcak bilen varmı

Hasan Fehmi
Yönetici

admin olarak küçük harflerle yazdınız mı yada kullanım klavuzunda yazan nedir?

furkan
Ziyaretçi

huwei HG532s vodafone net in arayüz şifresi ve kullanıcı adı biliyormusnz

Hasan Fehmi
Yönetici

web ara yüzü kullanıcı adı vodafone şifresi vodafone dur

Arda
Ziyaretçi

Hasan Ben Modemimi Resetledim Şimdi Arayüz Şifresi Olmuyor vodafone vodafone giriyorum olmuyor yardım edermisin

Hasan Fehmi
Yönetici

Yine 192.168.0.1 ip adresinden oturum açma ekranlarına geliyoruz.”admin” yazarak oturumu açıyoruz. Arayüzde giriş Şifreniz ise ADMİN olarak belirlenmiştir.

burdaki kullanıcı adı ve şifre işe yaramıyor mu..Şöyle yapabilirsiniz ilk olarak kullandığınız tarayıcının çerezlerini temizleyiniz ve tekrar deneyiniz.