Turkcell Superonline’dan Fiber İnternete Merhaba Kampanyası

0
1133


12 Ay 9,99 TL’ye 20 Mbps internet!
Telefona sabit ücret ödemek yok
ADSL’den 20 kat daha hızlı internet
Üstelik numarasını taşıyana her yöne 300 dakika da hediye!
Kurulum Modem Ücretsiz

Şartlar
Kampanyaya son başvuru tarihi 30 Haziran 2011’dir.
Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline’ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
Telefon görüşmeleri Turkcell Superonline’ın her yöne sabit tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayi’sine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline modem ücretini abonelik sözleşmesinin imzalandığı tarihteki cari fiyatı üzerinden kullanıcıya fatura eder.
Fiber internet kotalı erişim seçeneklerinde kota kullanım ücreti 0,0092 TL/MB’dir.
Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
%40’a varan indirimli konuşma yerleşik operatörün mevcut standart tarifesindeki uluslararası yönlere yapılan arama fiyatı ile Turkcell Superonline’ın her yöne sabit fiyat tarifesindeki uluslararası 1. kademe sabit hatlar (PSTN) fiyatının karşılaştırması ile hesaplanmıştır.
SüperNumara ile her yöne konuşmanın dakikası tüm vergiler dahil 7,3 kuruştur. Bu fiyat, şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası 1. kademe PSTN ve diğer alternatif telekom operatörlerine doğru yapılan aramalar için geçerlidir. Diğer yönler Turkcell Superonline Bireysel VoIP tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Detaylı bilgiye www.superonline.net’ten ulaşabilirsiniz.
Tüm SüperNumaralılar 31 Aralık 2011’e kadar kendi aralarında sınırsız ve ücretsiz konuşabilirler. Bu tarihten sonra superonline.net’te belirtilen Turkcell Superonline’ın yürürlükteki güncel tarife fiyatları geçerli olacaktır.
Bu kampanyadan yararlanmak için diğer operatör sabit numarasını Turkcell Superonline’a taşımak ya da Turkcell Superonline’dan Supernumara tahsis etmek şarttır.
SüperNumara hizmeti içeren aboneliklerde her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanır. 4,99 TL’nin altında kalan telefon hizmeti faturaları tüm vergiler dahil 4,99 TL olarak faturalanır. 4,99 TL üzerindeki faturalar konuşulan dakika kadar ücretlendirilir. İşbu kampanya kapsamında abone olanlardan bu bedel kampanya süresince alınmaz.
Bu kampanyadan yeni aboneler yararlanabilirler.
Kota aşım bedeli, katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmeti bedelleri ayrıca faturalanacaktır.
Kampanyaya dahil olan ürün ve servisler ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline’ın, böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, abonelik sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır, abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde abonenin kullandığı hizmetleri kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
10 Mbps için internete yükleme (upload) hızı 1 Mbps; 20 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps için 5 Mbps’dir.
Bu kampanya ayrıca www.superonline.net adresinde yayınlanan adil kullanım koşullarına tabiidir. Tüm kampanya, hizmet içerikleri, adil kullanım koşulları ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayın veya www.superonline.net’i tıklayın.

Önceki İçerikTurkcell Superonline Fiber İnternet Başvuru Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikTurkcell Superonline Fiber İnternet Müşteri Hizmetleri
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz