Turkcell Süper Şifre Nasıl Alınır?

9
5505
Turkcellden Avea'ya Numara Taşıma

Turkcell Süper Şifre Nasıl Alınır?
Turkcell Süper Şifre Turkcell hesabınızda işlemlerinizi kolay ve basit bir şekilde yapmanızı sağlayacak olan şifre yöntemidir. Diğer sistemlerde ise bu Online işlemler şifresi olarak görülmektedir. Turkcell Süper Şifre ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Turkcell Süper Şifre için yapmanız gereken işlem ise mesaj bölümünden Turkcell Şifre almak için 2222’ye SIFRE yazıp göndermeniz yeterlidir. Turkcell Süper Şifre ile istediğiniz hesabınızı yönetebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Turkcell Süper Şifre ile aşağıdaki işlemleri yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Turkcell’e ait tüm web ve mobil sitelerde, iOS, Android ve Windows telefonlara özel uygulamalarda, GSM Numaranız ve Turkcell Şifreniz ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Turkcell Şifre, Turkcell ve diğer operatör kullanıcılarının yararlanabileceği bir şifredir. Turkcell hattı olmayan kullanıcılarda Kitaplık, dergilik gibi uygulamalara Turkcell Şifre ile giriş yapabilirler.
Turkcell Şifre ile tek bir kullanıcı adı/şifre tanımlayarak tüm Turkcell Şifre kullanılan sitelere, başka hiçbir kullanıcı adı/şifre yaratmaya gerek kalmadan giriş yapabilirsiniz.

9 YORUMLAR

  1. ben turkcell süper online abonesiyim sınırsız internet paketine. internette ders dinlemek istediğim sitelerin bazılarında ekstra aylık ücret istiyorlar.örneğin vitamin de ben paketi onaylasam fiyat faturama ekstra yansır mı ??

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz