Turkcell SimClub At Yarışı İptal Etmek

0
2906

Turkcell SimClub At Yarışı İptal Etmek
Turkcell SimClub menüsü altında bulunan Güncel, Spor kategorisi takip edilerek at yarışı sonuçları ya da günlük yarış tahminlerini alabileceğiniz servislere üye olabilirsiniz.

Nasıl Kullanabilirim
Turkcell SimClub Menüsü’ne cep telefonunuzun içerisinde bulunan SimClub ikonuna tıklayarak erişebilir, spor kategorisi Hakan Cantınaz At Yarışı Tahminleri Servisi’ne ya da TayTV Servisi’ne üye olarak günlük at yarışı sonuçlarını ve tahminlerini cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

Servis Detayları

-Tay TV At Yarışı sonuç Servisi; abonelere günün at yarışı sonuç bilgilerini ve kazanılan ikramiye miktarını SMS ile gönderen bir servistir. Servis kapsamında her gün kullanıcıya gönderilen ilk 3 SMS’in her biri 0,65 TL olarak ücretlendirilir; daha fazla mesaj gönderilmesi durumunda ücretlendirme yapılmaz.
-Hakan Cantınaz ile Altılı Servisi; kullanıcıların günlük olarak at yarışı tahminlerini alabilecekleri bir at yarışı haber portalıdır. Kullanıcılar bir gün öncesinden, sonraki günün yarışları hakkında tahmin alabileceklerdir. Gün içerisindeki önemli bilgiler de “Düzeltme” ya da “Bilgilendirme” mesajı ile kullanıcılara gönderilecektir.
-At Yarışı Sonuç Servisi’nden 1GB İnternet Hediye!
-Kampanya 10 Ekim 2016 – 10 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Nasıl İptal Edebilirim – SimClub İptal Etme
TayTV At Yarışı Sonuç Servisi ‘ni iptal etmek için IPTAL TAYTV, Hakan Cantınaz ile Altılı Servisi’ni iptal etmek için ise IPTAL HAKAN CANTINAZ, IPTAL GANYAN yazıp 1818’e göndermek abonelik iptali için yeterli olacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar