Turkcell Kalan İnternet Paketimi Nasıl Öğrenebilirim

2
39008

Turkcell Kalan İnternet Paketimi Nasıl Öğrenebilirim
Turkcell.com.tr üst menüde yer alan “Hesabım” sayfasına Turkcell şifrenizle giriş yapın. Açılan sayfada sol tarafta bulunan “Hat Özetim” bölümünden paketinizdeki kalan kullanımınızı görebilirsiniz. Ayrıca KALAN yazıp 2200’a SMS göndererek, telefonunuzdan *100#’​yi tuşlayarak veya 0532 757 2222​’yi arayarak kalan bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Kalan kullanımınızı hemen öğrenmek için tıklayın.​

Eğer paket olarak satın aldıysanız bu pakette kalan dakikaları,internet paketini yada smsleri öğrenmek istiyorsanız *159# yes yani arama tuşuna basarsanız kısa süre sonra mesaj olarak kalan paketleriniz sms olarak hattınıza gelecektir.

Turkcell Kalan İnternet Paketimi Nasıl Öğrenebilirim
Faturalı paketlerinizden ne kadar kaldığını aşağıdaki yöntemlerle ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz:
-SMS ile öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
-Arayarak öğrenmek için 0532 757 22 22’yi arayıp Tarife/Kampanya menüsünden işlem yapmanız yeterlidir, Paket Kalan bilgileriniz hemen size mesaj olarak gönderilecektir.
-Telefonunuzun ekranına *159# yazıp arama tuşuna basarsanız Paket Kalan bilgileriniz hemen size mesaj olarak gönderilecektir.
-Paket kalanınızı internet üzerinden öğrenmek için telefonunuzdan www.turkcell.com.tr adresine girebilir ya da Turkcell Online -İşlem uygulamasını kullanabilirsiniz. Aynı şekilde www.turkcell.com.tr adresinden Hesabım’a giriş yaparak paketinizden ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz