Türk Telekom Woops Paketleri

0
5002

Şimdi Woops’ta 3GB’ı Geceleri olmak üzere, toplam 5GB cepten internet, her yöne 750 DK ve her yöne 5000 SMS ayda sadece 23 TL!
Paket Bilgisi
Woops efsanesi Süper Fırsat artık daha da süper! Woops üyeleri istedikleri kadar internet kullanma rahatlığına kavuşuyor.
Her yöne 750 dakika, her yöne 5.000 SMS, 2 GB’lık her şey dahil paket ayda sadece 23 TL! Paketindeki internet hakkını bitirenlere ise 4 GB’a kadar her 1 GB yalnızca 5 TL’ye!

Süper Fırsat 2 GB Paketine özel 5 TL’ye 1 GB Ek İnternet Paketi’ni almak için EKINTERNET yazıp 4545’e göndermen gerekli. Hattının üzerine aynı anda tanımlı maksimum 2 adet 1 GB Ek İnternet Paketi olabilir. 1 GB Ek İnternet Paketi kapsamında sunulan internet hakkı 30 günlüktür ve dönem sonunda yenilenmez.
Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Süper Fırsat 2 GB Paketi’ne kaydolduysan; paketten ayda 23 TL’ye yararlanabilirsin.

turk_telekom_woops

Nasıl Faydalanabilirim
Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinde olman yeterli. (BİMCell, POCELL, PttCell, Teknosa Mobil, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi, Hemşehrim tarifeleri hariç) Pakete kayıt olmak için ise SUPER2GB yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. Eğer hattın kendi üzerine kayıtlı değilse SUPER2GB TC Kimlik No yazıp (Örn: SUPER2GB 12345678900) 4545’e göndererek de pakete kayıt olabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri’ni de arayabilirsin. Paketin tanımlandığında SMS ile bilgi gelir.
Yurt içinde Avea hatlarından yapılan 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 46,25 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Önceki İçerikSamsung Galaxy Note7 Format Atmak – Sıfırlamak
Sonraki İçerikBadem Yağı Kreminin Cilde Etkileri Nelerdir?
Günün 12 Saatini kesinlikle Bilgisayarları ve Telefonu ile geçiren ve Film ve Müzik dinlemekten hiç bıkmayan arada sırada fotoğraf çeken sıradan biri diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz