Samsung Klavye Durduruldu

8
36745

Samsung Klavye Durduruldu
Son zamanlar android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda farklı yazılımsal hatalar görülmektedir. Bu hatalardan biriside çok görülmeye başlanan Samsung Klavye Durduruldu hatasıdır. Bu hata adından da anlaşılacağı gibi klavye bölümüne girmeye başladığınız zaman karşınıza çıkan Samsung Klavye Durduruldu uyarısıdır. Bu uyarıyı her bölümde görebilirsiniz. Yani ayarlar bölümüne girsenizde yada mesaj yazma bölümüne girsenizde karşınıza çıkacaktır. Peki Samsung Klavye Durduruldu hatası nasıl çözülebilir onu görelim.
Ayarlar> Genel> Uygulamalar bulabilirsiniz. Burada İndirilen – Çalışıyor – Tümü şeklinde 3 seçenek bulunmaktadır. Burada tüm uygulamaları görebilirsiniz. Sistem uygulamaları yüklü uygulamaları ve çalışan uygulamaların hepsini görebilirsiniz.

Android Sistem Ön Belleğini Silmek

Daha sonra ise Sağ üst köşeden sistem uygulamalarını göster seçeneğini açınız ve oradan Android Klavye bölümünü bulunuz. Buradan yapmanız gereken işlem ise Android Klavye’nin önbelleğini temizlemek olacaktır.  Android Klavye bölümüne girdiğiniz zaman ise tıkladığımızda karşımıza Durmaya Zorla, Kaldır, Veriyi Sil ve Ön Belleği Sil seçenekleri çıkmakta. Buradan Ön belleği sil dedikten sonra sorun ortadan kalkacaktır.

8
Kimler Neler Demiş?

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
FethiyeAli İmranAyseKeremUzman nejdat Recent comment authors
Fethiye
Ziyaretçi
Fethiye

Tuş kilidi kapaliyken klavye durduruldu ve şifremi giremiyorum bunun için ne yapabilirim peki?

Ali İmran
Ziyaretçi
Ali İmran

Usta Benim Telefom Şifreli Klavye İstiyor Klavye de Çıkmıyor Klavye Durduruldu Hatası Veriyor Ne Yapmam Lazım Yardımcı Olur musunuz

Ayse
Ziyaretçi
Ayse

teşekkürler

Kerem
Ziyaretçi
Kerem

önbelliği sil diyince yada veriyi sil diyince tabllete bişe olur mu

Uzman nejdat
Ziyaretçi
Uzman nejdat

Arkadaşlar gboard uygulamasıni baska bi tele indirip bluetoothla atın kurun sorun çözülür kg

sinan
Ziyaretçi
sinan

teşekkürler

Bugra
Ziyaretçi
Bugra

Adamsın

Dogukan
Ziyaretçi
Dogukan

Ben yapiyorum onbellek zaten silinmis